Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя
  •    ▹ Ашан Україна та «Технології для людей» розвиватимуть доступну комунікацію для людей з порушенням слуху  

Ашан Україна та «Технології для людей» розвиватимуть доступну комунікацію для людей з порушенням слуху

  24/08/2018     849      Admin    

Ашан Україна та компанія Технології для людей підписали угоду про співпрацю з метою запровадження інструментів digital-комунікації між чуючими та нечуючими.

Угодою передбачено, що з вересня 2018 року усі співробітники з порушенням слуху, що працюють в мережі магазинів Ашан, отримають безлімітний доступ до мобільного додатку “Перекладач ЖЯ”, що встановлюється на смартфон та допомагає вирішувати як повсякденні робочі/особисті питання, так і нагальні, такі як виклик невідкладної допомоги, пожежної служби або поліції. Спілкування відбувається через відеозв’язок з перекладачем жестової мови, який озвучує чуючому усе, що показує на жестах нечуючий, та навпаки.

Окрім того, з метою забезпечення рівних можливостей при працевлаштуванні та професійному розвитку співробітників з порушення слуху, на робочих комп’ютерах мережі Ашан буде встановлено унікальну програму ConnectPRO, покликану забезпечити безпосередній обмін інформацією між чуючими та нечуючими під час загальних зборів, тренінгів, а також індивідуальних зустрічей та співбесід в рамках працевлаштування. ConnectPRO допомагає здійснювати груповий переклад для декількох нечуючих шляхом виклику перекладача жестової мови онлайн, а також може використовуватись для особистого спілкування як через послуги перекладача, так і у вигляді повідомлень.

«Цей проект унікальний для компанії та для України. Йому немає аналогів у інших країнах присутності Ашан. Ми раді, що саме в нашій країні є талановита молодь, в серці діяльності якої також знаходиться людина», – коментує Дельфін Гільбер, HR-директор Ашан Україна.

23 серпня розробник додатку Віталій Потапчук взяв участь в урочистому запуску проекту в Ашан, зауваживши: «Щиро  захоплююся компаніями, які цінують своїх працівників та піклуються про них. Компанія Aшан одна з них, і цей проект для сотень нечуючих та слабочуючих працівників це підтверджує. Тепер вони матимуть усі можливості для розвитку себе та своєї компанії».

Як працює додаток:

Довідка. Технології для людей – компанія-розробник сервісів та  програмних рішень для людей з порушенням слуху. За три роки існування створила п’ять додатків для вирішення різноманітних проблем нечуючих, які схвально зустріли в найбільших університетах світу для глухих та слабочуючих людей в Галадет (штат Вашингтон) та Рочестер (штат Нью-Йорк). Команда Технології для людей має у своєму штаті 15 співробітників і займається розвитком контактного центру перекладачів жестової мови та працює над новими програмами для вирішення проблем комунікації між чуючими та нечуючими людьми. Сайт: https://getbewarned.com/

Ашан – це міжнародна мультиформатна компанія-рітейлер, яка була заснована у 1961 році у Франції та на даний представлена у 14 країнах Європи, Азії та Африки. Мета компанії – змінювати життя людей на краще, пропонуючи якісні, здорові та локальні продукти і ретельно підбираючи усі товари та послуги. В Україні перший магазин було відкрито у 2008 році. Зараз мережа налічує більше 20 магазинів (гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому), електронну комерцію та працює у 9 містах.






газета Наше Життя

Ашан Україна та «Технології для людей» розвиватимуть доступну комунікацію для людей з порушенням слуху

2018-08-24
Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-08/medium/1535055700_1234.jpg

Ашан Україна та компанія Технології для людей підписали угоду про співпрацю з метою запровадження інструментів digital-комунікації між чуючими та нечуючими. Угодою передбачено, що з вересня 2018 року усі співробітники з порушенням слуху, що працюють в мережі магазинів Ашан, отримають безлімітний доступ до мобільного додатку “Перекладач ЖЯ”, що встановлюється на смартфон та допомагає вирішувати як повсякденні робочі/особисті питання, так і нагальні, такі як виклик невідкладної допомоги, пожежної служби або поліції. Спілкування відбувається через відеозв’язок з перекладачем жестової мови, який озвучує чуючому усе, що показує на жестах нечуючий, та навпаки.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ