Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя
  •    ▹ Увага! Зміни у положенні про Всеукраїнський конкурс краси «Міс і Містер УТОГ»!  

Увага! Зміни у положенні про Всеукраїнський конкурс краси «Міс і Містер УТОГ»!


Рішенням президії Центрального правління УТОГ від 20 грудня 2017 року була прийнята постанова про проведення Всеукраїнського конкурсу краси «Міс та Містер УТОГ — 2018».

Згідно з постановою, до програми та регламенту конкурсу внесені певні зміни.

Зокрема, кожна обласна організація УТОГ самостійно проводить обласний конкурс краси «Міс і Містер УТОГ — 2018» або якщо учасників менше трьох — за­критий конкурсний відбір (з обов’язко­вим наданням ґрунтовної пояснювальної про об’єктивні причини малої кількості учасників або непроведення обласного конкурсу) і у термін до 22.02.2018 року надсилає до ЦП УТОГ (на електронну пошту cputog_org@ukr.net) наступні матеріали:

  • заявки на участь переможців облас­ного конкурсу краси у Всеукраїнсько­му конкурсі краси «Міс і Містер УТОГ — 2018»;
  • три якісні кольорові фотографії у електронному вигляді у форматі jpg, tiff, які зроблені не більше ніж за 2 міся­ці до їх подачі: фото 1 — портрет; фото 2 — у повний зріст у купальному комп­лекті; фото 3 — у повний зріст в одязі (дівчата — у вечірніх сукнях і туфлях на високих підборах, юнаки — у темних ко­стюмах);
  • відеоролик у форматі avi, mp4, mpeg-4 тривалістю до З хвилин, в якому кожна учасниця/кожний учас­ник розповідає про себе, свої вподо­бання, хобі тощо. Вимоги, які необхід­но показати у відеоролику: впевненість, грамотність, вільне володіння жестовою мовою, вміння розповісти про себе, зовнішні дані. Відеоролик має бути до­ступним для сприймання та зчитування при перегляді членами організаційного комітету.

Також внесені зміни й до конкурсної програми:

  • у традиційному конкурсі «Візитка» пе­редбачено вихід конкурсантів у націо­нальних костюмах, з розповіддю про себе не більше хвилини;
  • у конкурсі «Грація та гармонія» — де­монстрація фігури у купальниках, плав­ках чорного кольору або темних відтін­ків без узорів;
  • замість звичного конкурсу талантів цьо­го року пропонується конкурс «Зірко­вий образ», у якому конкурсанти в об­разі якоїсь відомої людини, персонажу, історичної особистості, кіногероя відо­бражають себе в обраному образі через художній номер (танок, сценка тощо), який точно передає обраний образ. Важливою є презентація образу — роз­повідь про те, чому саме цей образ було обрано та чим він привабив конкурсанта — тривалістю не довше однієї хвилини.

Тож обласним організаціям та конкур­сантам необідно звернути увагу на вказані вище зміни та реалізувати ці вимоги у пов­ному обсязі.

За інформацією, наданою відділом соціальної
та кадрової роботи апарату ЦП УТОГ підготувала
М. АНДРІЄНКОгазета Наше Життя

Увага! Зміни у положенні про Всеукраїнський конкурс краси «Міс і Містер УТОГ»!

2018-01-31
Відео / Анонси і Оголошення https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-01/1517242946_03_2449_2018_01-1.jpg

Рішенням президії Центрального правління УТОГ від 20 грудня 2017 року була прийнята постанова про проведення Всеукраїнського конкурсу краси «Міс та Містер УТОГ — 2018». Згідно з постановою, до програми та регламенту конкурсу внесені певні зміни.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ