Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя
  •    ▹ Визначна подія для спільноти глухих усього світу (+видео)  

Визначна подія для спільноти глухих усього світу (+видео)

  31/01/2017     933      Paul    

 

Сталася визначна подія! Маємо ще один яскравий приклад успішної політичної кар’єри осіб з порушеннями слуху: депутат Європейського парламенту Хельга Стівенс на рівних боролася за посаду президента цієї організації і посіла третє місце.

 

Нагадаємо, що вперше депутатом Європейського парламенту у 2009 році був обраний глухий Адам Коса з Угорщини — керівник Угорської асоціації глухих і слабочуючих. Партія, від якої він балотувався, отримала більшість голосів угорських виборців — 56%, і Коса був упевнено обраний депутатом Європарламенту.
Зараз, крім Адама Коси, у складі Європарламенту є ще три нечуючих особи. Одна з них — бельгійка Хельга Стівенс, досягла більших успіхів — вперше в історії Європейського парламенту нечуюча жінка на рівних боролася за обрання на посаду президента цієї престижної європейської організації. Це визначна подія для спільноти глухих усього світу!

Вибори президента Європарламенту відбулися 17 січня 2017 року, в ході них були висунуті 7 кандидатів від різних політичних груп, в тому числі нечуюча Хельга Стівенс з Бельгії, що представляє групу «Європейські консерватори і реформісти». У день виборів один з кандидатів вибув з перегонів — отже, залишилося 6 кандидатів.
Перед виборами всі вони провели свої виборчі кампанії. Під час презентації своєї програми Хельга Стівенс нагадала всім девіз Європи — «Єдність в різноманітті», і наголосила на своїй готовності бути президентом, який буде представляти депутатів Європарламенту (і їх виборчі округи) з усієї Європи.
Для того, щоб бути обраним президентом, кандидат повинен отримати абсолютну більшість голосів. Однак це не було досягнуто протягом перших трьох раундів, в яких Антоніо Таяні отримав найбільшу кількість голосів, за ним слідували Джанні Піттелла й Хельга Стівенс. Після трьох раундів голосування, в ході яких ніхто з трьох кандидатів не набрав абсолютної більшості голосів, відповідно до правил виборчої процедури Євро­пар­ламен­ту, голосування було обмежено двома членами Європарламенту з найбільшою кількістю голосів у попередньому турі — Антоніо Tаяні й Джанні Піттеллою. В результаті, в четвертому раунді, депутат Європарламенту Антоніо Таяні був обраний його президентом.

У своєму післявиборчому інтерв’ю Хельга Стівенс зазначила, що висунення її кандидатури допомогло привернути увагу до жес­тової мови та довело, що її використання глухим кандидатом не є перешкодою для ефективної політичної комунікації і участі в політиці. Ще Хельга підкреслила: її колеги вважають, що третє місце — це дуже непоганий результат для неї особисто, а також для спільноти глухих, бо було дуже багато зроблено для досягнення результатів. Адже всі переконалися, що жестова мова є повноцінним засобом комунікації, завдяки якому не відчуваються бар’єри у спілкуванні. Найголовнішим є й те, що у своєму виступі Хельзі вдалося укластися за часом — протягом 3 хвилин (це вимога до всіх кандидатів), і це було дуже важливим і позитивним моментом. За три хвилини їй вдалося сказати за допомогою жестової мови все, про що вона хотіла оголосити.

 

Наприкінці свого інтерв’ю Хельга Стівенс звернулася до представників Європейського союзу глухих, товариств глухих, нечуючих з різних країн: «Буду дуже вдячна, якщо ви поділитеся зі мною своїми думками і враженнями щодо цієї важливої події через засоби Інтернету, через соціальні мережі. За вашої підтримки ми зможемо зробити більше! Цей день для нас усіх є пам’ятним! Успіхів вам усім!»

Виконавчий директор Європейського союзу глухих Марк Уїтлі у своєму виступі підкреслив, що президент і члени бюро Європейського союзу глухих активно долучилися до подій, пов’язаних з виборами нового президента Європарламенту. Він наголосив: «Найголовнішим для нас є факт, що в центрі уваги були жестова мова й перекладачі жестової мови. Ці позитивні факти обов’язково матимуть результати в політичній діяльності глухих у майбутньому».

Вітаємо Хельгу Стівенс із здобутим авторитетом серед європейських парламентаріїв і сподіваємося, що завдяки роботі глухого члена парламенту уряди всіх країн звернуть увагу на проблеми нечуючих людей у своїх країнах.

 

 

Інформація «НЖ».

 

Сохранитьгазета Наше Життя

Визначна подія для спільноти глухих усього світу (+видео)

2017-01-31
Відео / В світі глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-01/1485795285_helga-stevens.jpg

Сталася визначна подія! Маємо ще один яскравий приклад успішної політичної кар’єри осіб з порушеннями слуху: депутат Європейського парламенту Хельга Стівенс на рівних боролася за посаду президента цієї організації і посіла третє місце.

 

Сохранить

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ