Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Vivat, Король! + видео

 

Про цю людину можна говорити і писати дуже багато. Юрія Зуєва знають, люб­лять і шанують в Українському товаристві глухих, а про його спортивні досягнення знають не тільки в Україні, а й в усьому світі. І це без перебільшення!

 

Хіба можна було Культурному цент­ру УТОГ залишитись осторонь від такої події, адже Юрій Євгенович — наш постійний активіст: в КЦ УТОГ він вже багато років веде заняття шахового гуртка. Тож не дивно, що саме в Культурному центрі УТОГ 10 квітня відбувся ювілейний вечір «Віват, Король!», присвячений 80­річчю триразового чемпіона Європи серед нечуючих, майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України Юрія Євгеновича Зуєва. Дуже цікавою була експозиція фотовиставки, приуроченої до ювілею.

 

Надзвичайно захоплюючим був початок святкування ювілею. Коли відкрилася театральна завіса — на сцені під інтригуючі музичні акорди почали рухатися великі шахові фігури. Це було досить вражаюче — всі, немов зачаровані, спостерігали за ними. І враз фігури зупинилися, немов на шаховій дошці, а на сцену запросили шахового Короля. І коли Юрій Євгенович піднімався на сцену, всі побачили в його очах сльози. Безумовно, це були сльози радості! Сльози радості й захоплення були і в його доньки Насті, яка час від часу казала організаторам вечора: «Боже, що ви з нами робите?»

Ведуча — перекладач Наталія Кравцова, протягом вечора розповідала про життєвий шлях ювіляра. Всі присутні з цікавістю слухали про його досягнення та перемоги. Запам’ятався епізод про те, як ще зовсім молодим юнаком Зуєв грав із самим Талем — і переміг його! У київських вболівальників на цей рахунок з’явився такий вислів: «Зуєв зіграв у Таля по Талю». Що й казати, сам чемпіон світу потиснув Юрію руку й привітав з перемогою!

 

В ювілейний вечір вшанувати Юрія Зуєва прийшло багато поважних гостей: М.М. Левицький — голова Київської організації УТОГ, Філіп Гарнер — президент Міжнародної Спортивної Федерації глухих; В.П. Сандугей — віце­-президент Європейської організації спорту глухих, О.А. Лаврик — віце­-президент Спортивної Федерації глухих України; В.К. Даукшас — начальник Київського міського центру «Інваспорт» та інші офіційні особи.

 

Усі гості вечора у своїх виступах наголошували, що вже багато років Юрій Євгенович  свої творчі сили та знання віддає улюбленій справі — шахам. Ця справа стала для нього змістом його життя і створила навколо нього ореол неповторної спортивної слави. Для багатьох нечуючих спорт­сменів Юрій Євгенович став добрим наставником і порадником. Усі дякували йому за багаторічну плідну громадську працю в ім’я і на користь нечуючих людей. І безумовно, всі зичили ювіляру міцного здоров’я, невичерпної енергії, благополуччя в родині й нових досягнень та перемог!

Колектив театру міміки та жесту «Райдуга» створював неповторний святковий настрій протягом всього вечора, виступаючи з творчими номерами і прославляючи нечуючого Короля шахів!

 

Н. КУТІНА.

Фото Р. Гецко.

 газета Наше Життя

Vivat, Король! + видео

2016-05-07
Відео / Спорт глухих / Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-05/1462341023__dsc2792.jpg

Про цю людину можна говорити і писати дуже багато. Юрія Зуєва знають, люб­лять і шанують в Українському товаристві глухих, а про його спортивні досягнення знають не тільки в Україні, а й в усьому світі. І це без перебільшення!

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ