Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Глобальний виклик лідерів» до Міжнародного дня жестових мов

  26/08/2020     160      Paul    

Президент Всесвітньої федерації глухих Джозеф Мюррей днями звернувся до світової спільноти глухих з пропозицією провести у рамках відзначення Міжнародного дня жестових мов у 2020 році акцію «Глобальний виклик лідерів» (Global Challenge Leaders).

Цей виклик має на меті сприяти використанню жестової мови місцевими, національними та глобальними лідерами у партнерстві з національними асоціаціями глухих у кожній країні, а також іншими організаціями за підтримки глухих.

Джозеф Мюррей у своєму зверненні зазначив: «Лідери вашої країни — урядові чиновники, депутати парламенту, депутати міської ради — повинні звернутися до всіх вашою національною жестовою мовою:

«[Назва вашої національної жес­тової мови] — для всіх!»

Наприклад: «Українська жестова мова — для всіх!», «La Langue des Signes Belge Francophone est pour tous» («Французька бельгійська мова жестів — для всіх») тощо.

Крім того, ваш лідер країни повинен кинути виклик іншим лідерам, які мають прийняти цю естафету. Наприклад, ваш прем’єр-міністр може поставити виклик своєму міністру освіти або міністру культури зробити подібний ролик. Крім того, ваш лідер може також кинути виклик лідеру з іншої країни. Також ми закликаємо декількох лідерів в одній країні прийняти виклик.

«Глобальний виклик лідерів» — це унікальна можливість для національних асоціацій глухих людей встановити та підтримувати стійку співпрацю зі своїми політичними лідерами завдяки використанню їх національних жестових мов».


Від редакції: Як відомо, в Україні вже проводилися подібні акції і на загальнодержавному, і на місцевому рівні. Щоправда, ці звернення за темою і змістом були іншими.

Цього року, за пропозицією ВФГ, у всіх виступах має прозвучати однозначно: «Українська жестова мова — для всіх!»


https://wfdeaf.org/iwd-2020-tool-kit/Інформація ВФГгазета Наше Життя

«Глобальний виклик лідерів» до Міжнародного дня жестових мов

2020-08-26
В світі глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-08/1598442885_wfd_2020.jpg Президент Всесвітньої федерації глухих Джозеф Мюррей днями звернувся до світової спільноти глухих з пропозицією провести у рамках відзначення Міжнародного дня жестових мов у 2020 році акцію «Глобальний виклик лідерів» (Global Challenge Leaders).
газета Наше Життя