Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відбувся конгрес у Полтаві

  12/10/2017     2 046      Admin    

Більше 500 Свідків Єгови з Полтави та ще з 9 областей України зустрілися на три­денному конгресі з 18 до 20 серпня. На цю щорічну подію вони запрошували всіх ба­жаючих, розповсюджуючи друковані за­прошення протягом трьох тижнів. Темою конгресу 2017 року був заклик «Не здавай­теся!».

Програма складалася з десятків лекцій та повчаючих відеоматеріалів. В них йшла мова, як біблійні поради допомагають збе­рігати надію тим, хто її втратив під натис­ком життєвих негараздів. «Прислухаючись до цих порад, люди вже зараз можуть бу­ти більш щасливими. А надія на краще майбутнє, про яке йдеться в Священно­му Письмі, надає наснаги та впевненості в цей неспокійний час», — розповів пред­ставник прес-служби Юрій Кірєєв.

Окрема частина програми була присвя­чена тому, як сім’я може залишатись міц­ною попри вільні норми моралі. Наприклад, на лекції «Навчайте своїх дітей іти шляхом, яким вони мають йти» говорилося, що го­товність вислуховувати своїх дітей та тер­пляче навчати на особистому прикладі — запорука успішного виховання.

Нечуючі батьки, Віталій та Олена Саба­дирь з Харкова, виховують дочку. Батько розповідає, що у сучасному світі занад­то багато впливу, який може зашкодити дитині. Він зауважив на пораду, яку почув на конгресі: «Потрібно приділяти якомога більше часу своїм дітям. Слід стати друзя­ми для своїх дітей та захищати їх».

Для всіх родин великим подарунком став випуск нової книги «Повчальні істо­рії з Біблії». Ця книга — не просто переказ біблійних історій. Вона допоможе батькам навчати дітей та розвивати в них християн­ські риси. Роздивляючись сучасні яскраві ілюстрації, один хлопчик вигукнув: «Біблій­ні персонажі дійсно оживають!».

Особливо пізнавальним стала серія лек­цій та відео, присвячених тому, як світ при­роди вчить бути стійкими та не здаватися перед обличчям життєвих труднощів.

Наприклад, метелик може летіти, навіть якщо втратив 70% поверхні крил. Це вчить людей не опускати руки, навіть коли в них обмежені можливості. «Цікаві фільми та спілкування з співвіруючими надають сил та дуже підбадьорюють. Мені подобають­ся такі конгреси, — ділиться враження­ми Вікторія Яковлева, нечуюча дівчина з Дніпра. — Як нечуюча людина я стикаю­ся з багатьма труднощами. Іноді до глухих людей ставляться зневажливо. Людські риси оточення залишають бажати кращо­го. Я не можу від цього сховатися. Лише на таких конгресах я відчуваю себе спо­кійно і на своєму місці».

Програма включала показ трисерійного фільму «Пам’ятайте про Лотову дружину». В його основу покладена історія сучасної християнської сім’ї. Через прагнення до надмірного фінансового благополуччя від­носини членів родини та їх духовність ледь не зазнали краху. Але приклад біблійних персонажів — Лота та його дружини — до­поміг їм зберегти рівновагу та залишатись щасливими.

Декілька нечуючих делегатів після ре­тельного особистого вивчення Біблії вирі­шили присвятити себе Богові та прийня­ли водне хрещення. Наймолодшою була 19-річна Олена. Її батьки — Свідки Єгови. Вони добре чують, але вчили мову жестів аби краще розумітися з донькою. Дівчина розповідає, що прийняти водне хрещення — її особисте рішення: «Я багато чому на­вчилася. Наприклад — просити вибачення та прощати інших. У християнському зборі ми як одна родина. Також я багато дізнала­ся про Бога. Тепер можу сказати, що він мій друг». Юна християнка не приховує, що за­знає тиску з боку однолітків. Іноді трапля­ються насмішки. Втім, завдяки підтримці близьких та таким конгресам їй не бракує сил залишатися на обраному шляху.

Про особливу важливість для глухих лю­дей корисного товариства зазначила На­таля Адамюк, старший науковий співро­бітник лабораторії жестової мови Інституту спеціальної педагогіки НАПНУ, яка відвіда­ла деякі частини програми. «Для нечуючих людей важливо знайти своє місце», — роз­повідає експерт. «Глухі обмежені у спожи­ванні інформації рідною для них мовою жестів. А у вас справжня мова жестів».

На 2018 рік в Україні вже заплановані такі самі триденні конгреси жестовою мовою. Організатори анонсували, що їх тема бу­де стосуватися мужності перед життєвими викликами.

Прес-служба Конгресугазета Наше Життя

Відбувся конгрес у Полтаві

2017-10-12
В світі глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1507541291_kongres1.jpg

Більше 500 Свідків Єгови з Полтави та ще з 9 областей України зустрілися на три­денному конгресі з 18 до 20 серпня. На цю щорічну подію вони запрошували всіх ба­жаючих, розповсюджуючи друковані за­прошення протягом трьох тижнів. Темою конгресу 2017 року був заклик «Не здавай­теся!».

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ