Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Суми зустрічали переможниць

  05/11/2016     1 424      Paul    

Нещодавно відбулася значуща подія для спільноти нечуючих світу: з 2 по 12 вересня в Румунії, на березі Чорного моря, пройшов конкурс краси серед дівчат та юнаків «Miss & Mister Deaf Stars» і міжнародний тиждень моди та дизайну «International Deaf Fashion Week».

 

Ірина Тімченко.

 

Марина Будакова.

 

Участь у цих заходах взяли наші учасниці — Ірина Тімченко та Марина Будакова, а супроводжував їх директор ОБК УТОГ Юрій Щербак. Ми з хвилюванням слідкували за проведенням конкурсів і раділи успіхам наших учасниць: Ірина стала Першою віце-міс у конкурсі краси, а Марина — кращою у конкурсі моделей.

При зустрічі на вокзалі в Сумах нечуючі оточили дівчат юрбою; були квіти, привітання, шампанське. Коли перша хвиля радості ущухла, всі попрямували до ОБК УТОГ, де художній керівник ОБК Марина Дейнека та культорганізатор Ганна Мотренко поспілкувалися з дівчатами і Юрієм у формі інтерв’ю.

 

Марина Дейнека: Як ви дісталися до місця призначення?

Юрій Щербак: Було складно, добиралися дві доби. Спочатку поїздом: Суми — Київ, Київ — Чернівці, а вже з Чернівців — автобусом до Бухареста, куди приїхали 2 вересня по обіді. Нас зустріли й на автобусі відвезли до готелю у місті-курорті Мамая. Після вечері відбулося знайомство з учасниками та організаторами конкурсів. Тоді ж, 2 вересня, у братів-організаторів конкурсів був день народження. Харківський дизайнер чоловічого одягу Олег Тарнавський подарував іменинникам цінний подарунок, а ми — наші сувеніри.

Ганна Мотренко: Як проходила підготовка до конкурсів? Що було найскладніше?

Ірина Тімченко: Вже наступного дня розпочалася підготовка. Щодня о 9 ранку ми повинні бути, як кажуть, при параді: макіяж, зачіска, туфлі на підборах. До пізнього вечора тривала репетиція, щодня намотували не один кілометр. Я вже маю досвід участі у подібних конкурсах, тож все витерпіла, хоча ввечері падала з ніг.

М. Д.: Як було організовано харчування учасників?

Ю.Щ.: Нас годували сніданком та вечерею, все смачно було, але так хотілося чогось гарячого — супчику чи українського борщу...

І.Т.: Коли ми повернулися до України, а це було в Одесі, то перше, що зробили — навідалися до кафе та замовили по тарілці гарячого, наваристого українського борщу.

Г.М.: Ви знаходилися на березі Чорного моря, чи був час скупатися, позагоряти?

Марина Будакова: Ми з Юрієм щодня ходили на пляж, плавали, відпочивали. Підготовка до показу мод була не така напружена, а ось Ірина лише пару раз змогла поплавати в морі, частіше бачила його з вікна готелю.

М.Д.: Як було організовано дозвілля для учасників?

Ю.Щ.: Для нас організували екскурсії по м. Констанца до Занедбаного казино Констанца.

М.Б.: Мені дуже сподобалася екскурсія до дельфінарію. Ми побачили справжню виставу, акторами якої були дельфіни.

І.Т.: Для учасників конкурсів краси організували зустріч з віце­мером м. Констанца. Було телебачення, журналісти.

М.Д.: Які у вас склалися стосунки з учасниками конкурсів?

І.Т.: Дуже дружні, теплі. Макіяжем, зачісками ми займалися самостійно й допомагали одна одній красиво укласти волосся, зробити макіяж. Усі намагалися підтримати, допомогти.

Г.М.: Які були завдання конкурсної програми?

І.Т.: Спочатку був вихід у національному костюмі. Видовище було вражаюче: дуже гарно виглядав кожен з учасників. Потім було представлення своєї країни. Наступне конкурсне завдання — вільний стиль, вихід учасників у довільному одязі. І, нарешті, вихід у купальнику та вечірній сукні.

М.Д.: Ти дуже хвилювалась?

І.Т.: Я була впевнена в собі, але все одно відчувала хвилювання.

Г.М.: Чим відрізняються конкурс «Miss Deaf World 2016» та «Miss & Mister Deaf Stars 2016»?

І.Т.: По стилю проведення вони схожі. До Положення про конкурс «Miss & Mister Deaf Stars 2016» цього року внесено деякі зміни: відмінили номер художньої самодіяльності, але дозволялась участь жінок, котрі мають одну дитину.

М.Д.: Як нагороджували переможців?

І.Т.: Я отримала корону, стрічку та набір для створення зачіски.

Г.М.: Коли оголосили про твою перемогу, що ти відчула — радість, захват?

І.Т.: Непередаване відчуття захоп­лення, ейфорії. Я так довго йшла до цієї перемоги. Була Чехія 2013 року, Грузія 2014 року. Румунія стала для мене вершиною, яку я мріяла досягти.

М.Д.: Дякуємо за цікаву розповідь. Ще раз вітаємо з перемогою, хай вона буде не остання!

Г.М.: Ви — наша гордість! Бажаємо вам усіляких гараздів та подальших успіхів!

 

Інформація Сумського ОБК УТОГ.

 газета Наше Життя

Суми зустрічали переможниць

2016-11-05
В світі глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-11/1478016257_img_7425_.jpg

Нещодавно відбулася значуща подія для спільноти нечуючих світу: з 2 по 12 вересня в Румунії, на березі Чорного моря, пройшов конкурс краси серед дівчат та юнаків «Miss & Mister Deaf Stars» і міжнародний тиждень моди та дизайну «International Deaf Fashion Week».

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ