Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя
  •    ▹ Чемпіонат України з риболовного спорту з ловлі риби поплавковою вудкою серед спортсменів з вадами слуху  

Чемпіонат України з риболовного спорту з ловлі риби поплавковою вудкою серед спортсменів з вадами слуху

  29/05/2019     2 083      Paul    

До уваги любителів рибної ловлі та вболівальників!

з 4 до 6 червня 2019 року

в м. Києві, на озері Корольок,
відбудеться чемпіонат України з риболовного спорту
з вилову риби на поплавок.

Планується, що у змаганнях візьмуть участь 43-47 спортсменів з 8-9 міст України, 8-9 тренерів, 14 суддів.


Умови змагання:

Спортсмени мають право підготувати будь - яку кількість вудок. Забороняється ловити на більш, ніж одну вудку одночасно. Над водою може знаходитись тільки одне вудлище. Підсакою може користуватися тільки сам спортсмен.

Спортсмени можуть використовувати виділений їм сектор за своїм розсудом. Заборонено входити в сектор сусіда. Засоби лову можуть перетинати кордон сектора і перебувати над сусіднім сектором тільки при згоді на це спортсмена відповідного сусіднього сектора.

Учаснику дозволяється залишати свій сектор після команди «Перевірка прикормки» і до проведення зважування тільки з дозволу зонального судді.

Риба, що вийшла при виведенні в сусідній сектор, приймається до заліку. Якщо вудилище або оснастка з рибою при цьому зачепило вудилище або оснастку спортсмена, який перебуває у відповідній сусідньому секторі, то риба повинна бути негайно випущена у водойму.

Трівалість офіційніх всеукраїнськіх змагань (чемпіонаті та кубки України) становіть 2 тури трівалістю по 4 години кожний;

«Початок лову» спортсмени зобов'язані розбити не використані за 10 хвилин кулі прикормки. Подальше догодовування в процесі лову дозволяється з використанням прикормки в такій кількості, яку можна стиснути в кулаці однієї руки без використання якого б то не було упору (відра, підставки тощо). Тільки для прикормлювання склеєним опаришем дозволяється виготовляти грудку двома руками.

Прикормлювання дозволяється здійснювати лише за допомогою однієї руки, прикормлювальної чашки або портативної рогатки, яку можна тримати обома руками. Прикормка має бути сформована і закинута без яких-небудь пакувальних пристосувань або матеріалів (чохли, годівниці, біорозчинні оболонки і т.д.). У процесі догодовування за допомогою штекера з чашкою всі інші снасті повинні знаходитися на березі (матчі, болонки, махи , штекера). Обсяг прикормлювальної чашки не повинен перевищувати 250мл.

"Фініш" сповіщає про закінчення лову. В якості улову зараховується вся риба, поміщена в садок до цього сигналу, а також риба, яка перебуває на гачку і витягнута з води (спортсмен зобов'язаний зняти її з гачка і помістити в садок відразу після сигналу). Після даного сигналу не допускається продовжувати лов риби або продовжувати виведення риби шляхом повторного опускання її у воду.

Спортсмен повинен вжити всіх необхідних заходів, щоб риба, поміщена в садок, зберігалася живию до приходу суддів, які проводять зважування.


Deaf Flagman KYIVКонстантин МЕДЯНИКгазета Наше Життя

Чемпіонат України з риболовного спорту з ловлі риби поплавковою вудкою серед спортсменів з вадами слуху

2019-05-29
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-05/1559053338_rybalka.jpg  До уваги любителів рибної ловлі та вболівальників! З 4 до 6 червня 2019 року в м. Києві, на озері Корольок, відбудеться чемпіонат України з риболовного спорту з вилову риби на поплавок.
газета Наше Життя