Реєстрація

Наше життя

У Львові відбулася першість України з шахів серед чоловіків з порушеннями слуху

25/09/2018     136      Admin

З 14 до 23 серпня 2018 року в примі­щенні львівського готелю «Волтер» відбу­лися змагання на першість України серед шахістів з порушеннями слуху. В першості взяли участь 36 спортсменів, а саме: за­служений майстер спорту, майстер спор­ту міжнародного класу Т. Бакланова, за­служений майстер спорту В. Коваленко, гросмейстер В. Семчишин, майстри спор­ту — Т. Овчаров, П. Бабій, В. Заболотний, В. Більський, М. Глущенко, кандидати в майстри спорту О. Філіппських, Р. Кінаш, І. Гармаш, В. Опйонишев, В. Воробель, В. Стригін, В. Овод, першорозрядник В. Покотаєв і ще зо два десятки шахістів.

Турнір пройшов за швейцарською систе­мою в 9 турів.

Серед учасників змагання своєю впев­неною грою відрізнялася Тетяна Баклано­ва, яка з 7 очками стала переможцем пер­шості, не зазнавши жодної поразки.

Другим призером — віце-чемпіоном став майстер спорту Тарас Овчаров з 7 оч­ками з 9 можливих.

Третім переможцем став з 7 очками ві­це-чемпіон 2016 року, кандидат у майстри спорту Олексій Філіппських, а четверте місце посів майстер спорту Петро Бабій з 6 очками.

Далі з 5,5 очками закінчили змагання майстри спорту Володимир Заболотний, Володимир Коваленко, Володимир Біль­ський, першорозрядник Владислав Поко­таєв, кандидат в майстри спорту Роман Кі­наш, першорозрядники Кім ен Сі та Володи­мир Довбань. Про здобутки решти учасників змагання можна взнати на сайті Федерації.

Загалом цьогорічна першість з шахів про­йшла успішно, при гостинному сприянні господарів — адміністрації готелю «Волтер».