Реєстрація

Наше життя

На цих досягненнях не зупинимося!

05/05/2018     389      Admin

На початку березня до м. Суми прибуло понад 20 ко­манд з різних міст для участі в чемпіонаті України з легкої атлетики серед учнів з порушеннями слуху.

Івано-Франківську область представляли учні калуських шкіл-інтернатів для глухих і слабочуючих дітей.

Програма чемпіонату була дуже насичена й різноманіт­на. Організатори цих змагань створили всі умови для то­го, щоб вони пройшли на високому професійному рівні.

Дуже добре на цих змаганнях виступили учні наших ка­луських шкіл, а саме: Володимир Федосеєнко, Роман Ло­банін і Микола Матаржук.

Перші місця з бігу на 3000 м і на 1500 м посів Володи­мир Федосеєнко; другі місця з бігу на 1500 м і 800 м — Ро­ман Лобанін; друге місце з бігу на 3000 м та третє місце з бігу на 1500 м — Микола Матаржук.

Ці змагання висвітлювалися у засобах масової інформа­ції. Переможці були нагороджені грамотами і медалями.

З нашими легкоатлетами займається тренер ОДЮСШІ Бог­дан Мороз. Він і готував наших спортсменів до переможних стартів.

Але на цих досягненнях ми не будемо зупинятися! Учні нашої школи вже розпочали підготовку до участі в спор­тивних змаганнях за програмою «Повір у себе». Будемо доводити, що саме віра в себе і свої сили й допомагає нам досягати висот і здобувати ці перемоги!!

І. КАЧАК,
учитель Калуської спецшколи
для дітей зі зниженим слухом

газета Наше Життя

2018-05-05

На початку березня до м. Суми прибуло понад 20 ко­манд з різних міст для участі в чемпіонаті України з легкої атлетики серед учнів з порушеннями слуху. Івано-Франківську область представляли учні калуських шкіл-інтернатів для глухих і слабочуючих дітей.