Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Ловись, рибко, велика і маленька!

  25/03/2018     1 104      Admin    

17 лютого 2018 року у селі Радушне, біля водосховища Карачуни вперше відбувся відкритий турнір серед осіб з порушення­ми слуху з ловлі риби на мормишку з льо­ду.

Відкрив турнір Костянтин Рябиков, ав­тор цієї замітки виступив його організа­тором, а спонсорував цей захід магазин «Флагман».

У турнірі взяли участь 5 команд: з Криво­го Рогу, Дніпра, Кам’янського, Запоріжжя, Миколаєва. Всього було 30 рибалок.

Головна умова турніру: ловля риби в зо­нах. Змагання проводилося в 2 тури, три­валість кожного — по 3 години. Воно про­демонструвало високий рівень підготовки учасників. Кожен міг сказати: «Я це !»

На завершення змагання суддівська ко­легія та представники команд обговорили підсумки і визначили кращу команду риба­лок та кращого рибалку.

1 місце посіла команда Дніпра (В. Го­лубенко та О. Вашетьков), 2 місце — ко­манда Дніпра (В. Лобарчук та С. Подобед), 3 місце — у команди з Кривого Рогу (К. Ря­биков та П. Ситник)

В особистому заліку найбільшу кількість балів отримав К. Рябиков (1 місце), Є. Ма­каревський (2 місце), М. Чепурний (3 міс­це) (всі вони — з Кривого Рогу).

Найбільшу рибу — окуня довжиною 21 см, виловив Максим Чепурний.

Всі переможці отримали пам’ятні призи, дипломи та медалі.

Організатори змагань висловлюють велику подяку спонсорам — магазинам «ФЛАГМАН» та «ФАНАТИК», а також члену комітету з фізичної культури і спорту ви­конкому міської ради А.М. Ступаку — за фі­нансову допомогу в проведенні заходу та в придбанні нагород.

Запрошуємо всіх взяти участь у змаган­нях, які відбудуться вже наступної зими.
А. ПАТЕРИЛО,
президент Криворізької міської федерації
з фізичної культури та спорту глухих
газета Наше Життя

Ловись, рибко, велика і маленька!

2018-03-25
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-03/1521619864_image003.jpg

17 лютого 2018 року у селі Радушне, біля водосховища Карачуни вперше відбувся відкритий турнір серед осіб з порушення­ми слуху з ловлі риби на мормишку з льо­ду. Відкрив турнір Костянтин Рябиков, ав­тор цієї замітки виступив його організа­тором, а спонсорував цей захід магазин «Флагман».

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ