Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Дефлімпіада-2017: як це було

  25/08/2017     677      Paul    

На прохання наших читачів ми підготували інформацію про перебіг ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор та результати, яких досягла наша українська збірна на цих важливих для спортивного світу глухих змаганнях.

 

18 липня ввечері відбулася урочиста церемонія відкриття ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор та запалення дефлімпійського вогню. Це було неймовірне шоу, що супроводжувалося виступами танцювальних колективів та водним світлошоу, а завершилося яскравим феєрверком. Початок був гарним, та попереду у нашої збірної було чимало роботи. Далі, упродовж декількох наступних номерів ми допоможемо вам, наші читачі, ознайомитися з досягненнями кожної з наших команд та відчути, неначе ви й справді були вболівальниками з нашою збірною командою там, у турецькому Самсуні.

 

 

Бадмінтон

 

До складу збірної з бадмінтону входили: Іванна Горобець, Богдана Губаньова, Сергій Дащенко, Сергій Коваленко, Тарас Негар, Пет­ро Такало та Ганна Чорна.

Тренери: Вікторія Семенюта, Марина Лаврик.

 

Боротьба у бадмінтоні була нелегкою, наші спорт­смени виступали у таких категоріях: жінки, чоловіки та змішаний виступ. На жаль, їм не вдалося вийти до фінальних стикових змагань.

Ось такими були загальномедальні підсумки у бадмінтоні:

 

 

Боулінг

 

У складі збірної з боулінгу були: Олена Болтовніна, Дарина Величко, Алла Дяченко, Анжеліка Жукова, Катерина Ковальчук, Людмила Трубіна, Вадим Данилюк, Назар Дідоренко, Ростислав Майєр, Сергій Трубін, Дмитро Щербаков, Владислав Яловега.

Тренери: Віктор Дикін, Іван Шокота.

 

У жіночих особистих змаганнях наші дів­чата посіли такі місця:

22 — Катерина Ковальчук;

29 — Анжеліка Жукова;

36 — Олена Болтовніна;

37 — Дарина Величко;

40 — Алла Дяченко;

44 — Людмила Трубіна.

В парних змаганнях дівчата здобули такі результати:

9 місце — Україна­1 (Алла Дяченко, Дарина Величко);

14 місце — Україна­3 (Олена Болтовніна, Людмила Трубіна);

21 місце — Україна­2 (Анжеліка Жукова, Катерина Ковальчук).

У трійці наші дівчата Алла Дяченко, Катерина Ковальчук та Дарина Величко реабілітувалися, здобувши переможне золото, залишивши позаду команду Кореї з рахунком 578—527.

Жіноча п’ятірка здобула 3 місце, поступившись командам Тайбею (1 місце) та Кореї (2 місце).

 

У чоловіків в особистих змаганнях результати були розподілені нижче 30 місць. У парних змаганнях наші хлопці не змогли вирватися вище 20 місця, але у трійці Владислав Яловега, Вадим Данилюк та Ростислав Майєр зібрали свої сили в кулак та здобули срібло у фінальній боротьбі з Кореєю, поступившись їй з рахунком 652—578.

У п’ятірці виступ чоловічої команди у складі Вадима Данилюка, Назара Дідоренко, Ростислава Майєра, Сергія Трубіна, Дмитра Щербакова, Владислава Яловеги теж був успішним — хлопці дійшли аж до фіналу, у якому, на жаль, поступилися команді Німеччини.

Загальномедальні підсумки у боулінгу:

 

 

Баскетбол

 

У складі збірної з жіночого баскетболу були: Неля Бражникова, Юлія Броницька, Ольга Кальченко, Тетяна Кулінок, Олеся Легенька, Ганна Мельничук, Юлія Москалець, Марта Сєдєльнікова, Аліна Терещенко, Олена Хороших.

Тренери: Людмила Щедрива, Оксана Кірсанова-Старонь.

 

Дівчата-баскетболістки успішно дійшли до півфіналу, та у боротьбі за вихід до фіналу поступилися команді з Литви з рахунком 63—40. У боротьбі за 3 місце, нашим дівчатам не вистачило секунд, щоб здобути жадану перемогу — вони зайняли 4 місце та поступилися команді з Італії з рахунком 52—53. Прикро! Адже лише одного очка не вистачило до бронзи…

У складі збірної з чоловічого баскетболу були: Сергій Букін, Олександр Діденко, Максим Кім, Єгор Кропив’янський, Олександр Кузнецов, Дмитро Мельниченко, Андрій Раус, Павло Рязанцев, Юрій Стрижевський, Олександр Фоменко, Станіслав Шестериков, Кирило Яковлєв.

Тренер: Станіслав Каковкін, Юрій Нетьора.

 

Хлопці-баскетболісти успішно з перемогами йшли до вирішального півфіналу, у якому в боротьбі за вихід у фінал з Венесуелою їм також не вистачило лише одного очка! Рахунок у півфіналі був 59—58 не на користь наших. У боротьбі за бронзу наші хлопці вибороли перемогу, залишивши позаду команду Греції з рахунком 57—63.

Загальномедальні підсумки у жіночому та чоловічому баскетболі:

 

 

Боротьба

 

У складі збірної команди з боротьби були: Віктор Антипенко, Віталій Бутенко, Сергій Гетьманченко, Андрій Камбур, Віталій Корепанов, Сергій Мінченко, Микита Плотвінов, Олександр Повітчан, Сергій Сущевський, Денис Фомін, Анатолій Червоненко, Станіслав Череповський, Олег Шейко, Роман Ященко.

Тренери: Дмитро Антонов, Георгій Коєв, Григорій Садоян.

 

Першими стартували змагання з греко-римської боротьби. Такими були результати наших українських борців:

— 59 кг — 12 місце — Віталій Бутенко;

— 66 кг — 7 місце — Олександр Повітчан;

— 71 кг — 8 місце — Микита Плотвінов;

— 75 кг — 5 місце — Станіслав Череповський;

— 80 кг — 7 місце — Сергій Гетьманченко;

— 85 кг — 2 місце — Роман Ященко;

— 98 кг — 3 місце — Віктор Антипенко;

— 130 кг — Сергій Мінченко.

 

Загальномедальні підсумки у греко-римській боротьбі:

 

 

У вільній боротьбі наші мужні борці здобули кращих результатів:

— 57 кг — 10 місце — Сергій Сущевський;

— 61 кг — 2 місце — Андрій Камбур;

— 65 кг — 10 місце — Олег Шейко;

— 70 кг — 3 місце — Віталій Корепанов;

— 74 кг — 5 місце — Денис Фомін;

— 86 кг — 2 місце — Анатолій Червоненко;

— 97 кг — 2 місце — Віктор Антипенко;

— 120 кг — 1 місце — Сергій Мінченко.

Загальномедальні підсумки у вільній боротьбі:

 

М. АНДРІЄНКО

 

Дале буде.газета Наше Життя

Дефлімпіада-2017: як це було

2017-08-25
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-08/1503311726_basketbol-muzhskoy.jpg

На прохання наших читачів ми підготували інформацію про перебіг ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор та результати, яких досягла наша українська збірна на цих важливих для спортивного світу глухих змаганнях.

газета Наше Життя