Реєстрація

Наше життя

Вони досягли успіху!

05/01/2015     920      Paul

Для залучення інвалідів з порушеннями слуху до зайнять фізичною культурою, популяризації та пропаганди шашок, шахів та міні-футболу, були проведені змагання, приурочені до Міжнародного дня інвалідів. Головна мета цих заходів: не дати загубитися талантам спорт­сменів з особливими потребами. Відкритий чемпіонат Кривого Рогу з футзалу, шашок та шахів у грудні організували президент Криворізького осередку Спортивної федерации глухих, учитель фізкультури місцевої спецшколи А. Патерило й віце-президент осередку Ю. Євтушенко.

Змагання з шахів пройшли 6 грудня 2014 року в ДЮСШ № 1. У турнірі взяли участь 18 спорт­сменів з УТОГ, ПТУ і школи. Головний суддя Віталій Гончаренко організував проведення цих змагань, у яких активну участь взяли нечуючі любителі шашок: 1 місце посів А. Пасаєв, 2 місце — Ю. Євтушенко, а на 3 місці — Г. Христич. Вони отримали грамоти і медалі.

10 грудня, у Криворізькій школі-інтернаті для глухих дітей (зараз вона перейменована у «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Сузір’я» Дніпропетровської обласної ради») пройшли змагання з шашок. Організував змагання автор цих рядків.

Переможцями стали: 1 місце — Максим Осика (10 кл.) та Настя Шквира (7 кл.), на 2 місці — Давид Олексюк (8-Б кл.) і Оля Козлова (10 кл.), на 3 місці — Діана Євтушенко (6 кл.) і Юра Чагін (10 кл.). Змагання пройшли весело і дружно. Велику вдячність за підтримку та розуміння його учасники висловлюють директору школи — Любові Миколаївні Луценко.

І, нарешті, змагання з міні-футболу відбулися 13 грудня в ДЮСШ № 4. У турнірі взяли участь 5 команд: «УТОГ»; «УТОГ-Дніпродзержинськ»; «УТОГ-ветеран»; «ПТУ» і «Школа». У спортзалі зібралось багато вболівальників, які активно підтримували команди протягом усіх 4 годин, поки продовжувався турнір. Змагання продемонстрували високий рівень фізичної підготовки учасників.

У підсумку І місце посіла команда «УТОГ-Дніпродзержинськ»; на ІІ місці — «ПТУ»; а на ІІІ місці — «УТОГ». Гравці цих команд показали свої вміння й наполегливість у досягненні мети і по праву отримали призи, грамоти й медалі.

Велика вдячність за взаєморозуміння і підтримку у проведенні змагань їхнім організаторам та судді — Віталію Гончаренку. Сподіваємось, що таку ж плідну спільну роботу ми продовжимо й надалі.

А. ПАТЕРИЛО.

газета Наше Життя

2015-01-05

Для залучення інвалідів з порушеннями слуху до зайнять фізичною культурою, популяризації та пропаганди шашок, шахів та міні-футболу, були проведені змагання, приурочені до Міжнародного дня інвалідів. Головна мета цих заходів: не дати загубитися талантам спорт­сменів з особливими потребами. Відкритий чемпіонат Кривого Рогу з футзалу, шашок та шахів у грудні організували президент Криворізького осередку Спортивної федерации глухих, учитель фізкультури місцевої спецшколи А. Патерило й віце-президент осередку Ю. Євтушенко.