Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Як херсонці Україну в Німеччині прославляли

  02/07/2014     879      Paul    

З 29 травня по 1 червня 2014 року в м. Гамбург (Німеччина) тривав I Відкритий молодіжний Кубок з настільного тенісу серед нечуючих спортсменів, започаткований Європейською спортивною федерацією глухих (EDSO).

 

У спортзалі (зліва—направо):
Ганна Таран, тренер-викладач Олег Леонідович Лобода,
Філіп Полтавець, Інна Жабровець.

 

Незважаючи на складні умови тренування, неоднозначну політичну і економічну ситуацію в Україні та безліч інших факторів, херсонські тенісисти вирішили, що готові взяти участь у таких змаганнях. Більше трьох місяців тривав збір усіх необхідних документів, довідок, подання заявки, оформлення аудіограм міжнародного зразка та Шенгенської візи.

 

 

І ось, нарешті, це відбулося: Україну на змаганнях у м. Гамбурзі представили троє херсонських нечуючих: студентка Херсонського медичного коледжу Ганна Таран (17 років), учениця Херсонської спеціальної школи-інтернату І—ІІІ ступеня Інна Жабровець (13 років) та учень Херсонської загальноосвітньої школи-садка № 29 для слабочуючих дітей Філіп Полтавець (13 років).

У цілому в цих змаганнях взяли участь дівчата та хлопці від 12 до 18 років з Німеччини, Росії, Казахстану, Литви, Австрії, Китаю, Норвегії, Узбекистану, Японії, Чехії, Тайваню та Польщі.

В особистому заліку кожен у своїй групі посів такі місця: Філіп Полтавець — 4 місце (поступився норвежцю, китайцю та австрійцю), Інна Жабровець — 5 місце, Ганна Таран — 7 місце.

У парних змаганнях Філіп Полтавець з Яном Роджером Андерсеном (Норвегія) посіли 1 місце, випередивши росіян (3:0) та казахів (3:0).

У свою чергу, Ганна Таран та Інна Жабровець у парі посіли 3 місце, поступившись японкам і парі Німеччина — Австрія.

Організацію змагань можна оцінити на «відмінно»: спортсменів зустрічали в аеропорту, забезпечували транспортом до готелю і до тренувального павільйону та ін.

 

 

 

 

 

Враження наших спортсменів від самих змагань і від подорожі до Німеччини коротко неможливо описати, проте вони є незабутніми і дуже позитивними. Особливо приємно було спілкуватися з учасниками з інших країн, незважаючи на відмінності в жестовій мові. Більше за все херсонці спілкувалися з казахами, росіянами та узбеками (оскільки ці жестові мови є найбільш близькими українській).

У спортсменів також був і вільний час після змагань, який вони з радістю присвятили ознайомленню з цікавинками Гамбурга. Це місто не тільки є шостим серед усіх міст інших держав Європейського союзу за чисельністю населення, але й займає перше місце серед міст Європи за кількістю мостів. Тож прогулянки містом, насиченим історичними місцями та мальовничими парками, не змогли залишити байдужим нікого.

На жаль, тренер не зміг супроводжувати команду з поважних причин, тому ця «роль» дісталася батьку одного із спортсменів — Руслану Анатолійовичу Полтавцю.

 

 

Конкуренція була досить жорсткою, до того ж наша команда протягом усіх матчевих зустрічей залишалася без наставника, без підказок тренера (на відміну від решти команд).

Величезної подяки за отримані здобутки заслуговують, звісно, самі спортсмени, але не менше них — їхні батьки, які самостійно (!) повністю профінансували всі етапи підготовки та участі у змаганнях: Руслан Анатолійович Полтавець, Інна Петрівна Полтавець, Сергій Іванович Таран, Людмила Богданівна Таран, Петро Анатолійович Жабровець, Людмила Олександрівна Жабровець.

Неоціненним внеском, звісно ж, є праця тренера-викладача з настільного тенісу з десятирічним стажем роботи — Олега Леонідовича Лободи (який до того ж є секретарем Херсонського осередку СФГУ).

Сподіваємося, що спільними зусиллями спортсмени, батьки та тренер-викладач зможуть написати нову, не менш видатну, сторінку в історії настільного тенісу.

А ця стаття нехай надихне ще хоча б одного українського спортсмена на нові перемоги.

 

Інформація Херсонської ТО УТОГ.газета Наше Життя

Як херсонці Україну в Німеччині прославляли

2014-07-02
Спорт глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-06/1403856525_sam_6205.jpg

З 29 травня по 1 червня 2014 року в м. Гамбург (Німеччина) тривав I Відкритий молодіжний Кубок з настільного тенісу серед нечуючих спортсменів, започаткований Європейською спортивною федерацією глухих (EDSO).

Незважаючи на складні умови тренування, неоднозначну політичну і економічну ситуацію в Україні та безліч інших факторів, херсонські тенісисти вирішили, що готові взяти участь у таких змаганнях...

газета Наше Життя