Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Зі святом Перемоги!

  09/05/2019     258      Paul    

У славний День Перемоги ми відчуваємо багато різних емоцій: радість, гордість, сум, смуток...

Ми пам’ятаємо, що наші прадіди, діди і батьки ціною надлюдських зусиль перемогли і зробили все, щоб цей день настав.

Зовсім мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні вклонитися в ноги і подякувати за Велику Перемогу! Побажаємо ж ветеранам здоров’я і довголіття і пообіцяємо, що ми докладемо всіх зусиль, щоб зберегти пам’ять про тих, хто йшов до цього дня страшними дорогами війни.

Найголовніше, чого хочеться побажати нам усім у цей день — миру! Це дуже актуально сьогодні для нас, українців, коли на нашій землі знову гинуть люди, захищаючи свою країну...

Нехай же у кожного над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце. Нехай перемога супроводжує скрізь і завжди, нехай поруч будуть тільки добрі й щирі люди. Бажаємо, щоб серце не знало болю і туги, а в душі завжди грав переможний марш.

Будемо ж згуртованими, дружними і сильними завжди!
Газета «Наше життя» УТОГгазета Наше Життя

Зі святом Перемоги!

2019-05-09
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-05/1557316976_s-pobedoj_.jpg  Зовсім мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні вклонитися в ноги і подякувати за Велику Перемогу! Побажаємо ж ветеранам здоров’я і довголіття і пообіцяємо, що ми докладемо всіх зусиль, щоб зберегти пам’ять про тих, хто йшов до цього дня страшними дорогами війни.
газета Наше Життя