Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Неймовірні історії кохання

  14/03/2018     941      Admin    

День усіх закоханих, 14 лютого, нечуючі члени Козятинської ТО УТОГ не могли обійти увагою і тому зібралися в територіальній ор­ганізації, щоб зануритися в атмосферу лю­бові й гарного настрою.

Перекладач жестової мови О. Копиця роз­повіла, чому люди святкують цей день, як він пов’язаний з іменем святого Валентина і коли в Україні почали відзначати це чудове свято.

Після цього голова ТО УТОГ Л. Горобець привітала усіх присутніх з Днем закоханих і запропонувала кожному розповісти свою історію кохання, а потім взяти участь у від­критті виставки з нагоди цього свята у міс­цевому музеї.

Всі погодились, однак не поспішали роз­повідати свої історії, усміхалися і відгово­рювалися, мовляв, давно це було. Але все ж таки найстарша із присутніх — 86-літня Н. Смолінська наважилася розпочати свою розповідь про те, як зустріла свого чолові­ка в далекому 1948 році, закохалась у ньо­го… Їй тоді було лише 16 років, а йому — 25. Чоловік родом з далекого Уралу, переїхав по роботі до Вінниці. Зустрічалися 2 роки, одружилися, згодом народилося 2 донечки.

Потім почали розповідати свої історії й ін­ші члени УТОГ. Хтось зі своїм майбутнім чо­ловіком вчився разом у школі, хтось позна­йомився на танцях або на роботі. Спогади були приємними.

Згодом ми відвідали виставку з нагоди Дня закоханих «Люблю...люблю...люблю тебе!». У ній взяли участь 14 майстринь з вишивки, фо­тографії та образотворчого мистецтва, серед яких і наші нечуючі члени УТОГ — Є. Римарчук, О. Кушнір, О. Пшеченко. Вони на полотні і фо­топапері розповіли неймовірні історії кохання.

Пролунали щирі вітання з Днем святого Валентина від начальника відділу культури Козятинської міської ради С. Рибінської, ро­мантичні вірші про кохання автора 7 поетич­них збірок П. Зарицького, музичний твір для скрипки «Історія кохання» у виконанні учени­ці місцевої школи мистецтв С. Чайки.

Всі були у захваті від гарної виставки та чудового свята закоханих.
Л. ГОРОБЕЦЬ,
голова Козятинської ТО УТОГ
газета Наше Життя

Неймовірні історії кохання

2018-03-14
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-03/medium/1521027471_01.jpg

День усіх закоханих, 14 лютого, нечуючі члени Козятинської ТО УТОГ не могли обійти увагою і тому зібралися в територіальній ор­ганізації, щоб зануритися в атмосферу лю­бові й гарного настрою. Перекладач жестової мови О. Копиця роз­повіла, чому люди святкують цей день, як він пов’язаний з іменем святого Валентина і коли в Україні почали відзначати це чудове свято.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ