Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

До дня соборності України

  09/03/2018     628      Admin    

Наш народ та землі України завжди були розрізненні й належали до інших держав: Російської імперії, Поль­щі, Австро-Угорщини. Тож споконвічною мрією україн­ців було об’єднання розрізнених частин України в ме­жах однієї держави.

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Укра­їнської Народної Республіки та Західноукраїнської На­родної Республіки.

Окрім Дня Соборності, 22 січня цього року Україна відзначила також 100-річчя проголошення незалеж­ності Української Народної Республіки.

Члени Рівненської обласної організації УТОГ по-справжньому та віддано люблять Україну, пишають­ся українськими традиціями та символікою (Герб, Гімн, Прапор) та надзвичайно цікавляться історією нашої держави.

Тож на патріотичний захід «День Соборності Украї­ни» зібралося багато глядачів. Дух патріотизму та ат­мосфера гордості, що ми — українці, панувала в гляда­цькому залі Рівненського БК УТОГ.

В єдності — наша сила! Разом, будучи однодумцями, можна багато зробити.
К. ЗАРІЧНЮК, директор БК УТОГ м. Рівне
газета Наше Життя

До дня соборності України

2018-03-09
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-03/medium/1520066106_dsc03908.jpg

Наш народ та землі України завжди були розрізненні й належали до інших держав: Російської імперії, Поль­щі, Австро-Угорщини. Тож споконвічною мрією україн­ців було об’єднання розрізнених частин України в ме­жах однієї держави. День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Укра­їнської Народної Республіки та Західноукраїнської На­родної Республіки.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ