Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Щиро вітаємо вас днем працівників соціальної сфери!

  05/11/2017     557      Admin    

Шановні працівники обласних організацій Українського товариства глухих!

Щиро вітаємо вас Днем працівників соціальної сфери!

Ваша невтомна праця сповнена доброзичливості, гуманізму, милосердя, тепла, террпіння. Усі ви небайдужі до проблем осіб з порушеннями слуху, завжди відкриті для тих, хто потребує вашої допомоги.

На сьогодні соціальна робота стала невід’ємною частиною діяльності Українського товариства глухих, частиною політики держави. До спеціалістів обласних організацій УТОГ висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність.

Зі святом вас!

Щиро віримо, що ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть допомагати особам з порушеннями слуху у подоланні всіх бар’єрів спричинених глухотою.

Бажаємо вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу.

Надії вам і віри, натхненної праці задля процвітання УТОГу та України!







газета Наше Життя

Щиро вітаємо вас днем працівників соціальної сфери!

2017-11-05
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-11/medium/1509906484_chrysanthemumreal.jpg

Шановні працівники обласних організацій Українського товариства глухих! Щиро вітаємо вас Днем працівників соціальної сфери!

газета Наше Життя