Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

На ювілейних урочистостях у Києві

  23/10/2017     1 157      Admin    За турботами нелегкого сьогодення відходить у мину­ле, але не забувається свято, яке очікувало всіх, хто заві­тав 22 вересня до Культурного центру УТОГ, на ювілейні урочистості з нагоди 100-річчя Київської організації УТОГ.

Безумовно, багатьом сподобалася ця святкова про­грама: насичена позитивом, чудовими виступами ар­тистів, дружніми словами привітань друзів і колег.

Привітати ювілярів прийшли поважні гості: керівниц­тво УТОГ, директор Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації Ю.В. Крику­нов, голова Союзу організацій інвалідів України В.В. Назаренко, президент СФГУ Л.Ф. Касіцький, керівни­ки підприємств УТОГ Києва і області, представники на­вчальних закладів столиці тощо.

Приємно, що на цьому заході вдалося поєднати і офіційну частину, і концерт в одне ціле. Ще й про театралізований історичний екскурс у минуле не забули! Порадували і артисти театру «Райдуга», і самодіяльні таланти з Києва, Білої Церкви, Броварів, і діти з садоч­ків та шкіл, і наша молодь.

Ще одна цікава сюжетна лінія ювілейного вечора — презентація ювілейної збірки «З вершин досвіду і зрі­лості» — про кращих людей Київської організації УТОГ, про колег, які надають їй допомогу і підтримку.

Чимало цікавих моментів цього вечора ви можете побачити на світлинах, які розміщені на сайті «НЖ».Інформація «НЖ»газета Наше Життя

На ювілейних урочистостях у Києві

2017-10-23
Святковий настрій https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1508486049_dsc_4744.jpg

За турботами нелегкого сьогодення відходить у мину­ле, але не забувається свято, яке очікувало всіх, хто заві­тав 22 вересня до Культурного центру УТОГ, на ювілейні урочистості з нагоди 100-річчя Київської організації УТОГ.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ