Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя
  •    ▹ Восьмирічна дівчинка вивчила жестову мову, аби подякувати глухому кур’єру за його роботу під час епідемії  

Восьмирічна дівчинка вивчила жестову мову, аби подякувати глухому кур’єру за його роботу під час епідемії

  14/07/2020     802      Paul    

Восьмирічна британка Талула (зліва) і кур'єр Тім Джозеф. Дівчинка вивчила жестову мову і намалювала веселку, аби подякувати Джозефу за його роботу під час епідемії коронавірусу в країні

Восьмирічна британка Талула з англійського міста Ештон-андер-Лін вивчила жестову мову, аби подякувати глухому кур’єру Тіму Джозефу, що працює в її районі. Він займався доставкою товарів першої необхідності під час епідемії коронавірусу.

Про це йдеться в сюжеті британського телеканалу ITV. Тім під час найбільш жорсткого періоду карантину у Великій Британії розвозив пакунки з ліками й іншими товарами першої необхідності для жителів району, де живе Талула, зокрема — і її батькам. Вона захотіла висловити свою подяку Тіму. Дізнавшись, що він глухий і розуміє жестову мову, Талула почала займатися нею з репетитором після школи. Каже: вже вміє показувати «привіт», «чудово» і «гарного дня». Крім того, Талула намалював Тіму веселку, яку чоловік тепер завжди тримає при собі у вантажному фургоні. На знак вдячності він подарував Талулі фотокартку з ними двома. Чоловік каже: був приємно вражений вчинком дівчинки. «З нею так чудово спілкуватися! Щодня, коли об’їжджаю будинки, чекаю на нашу зустріч», — розповів він.
Джерело: hromadske.uaгазета Наше Життя

Восьмирічна дівчинка вивчила жестову мову, аби подякувати глухому кур’єру за його роботу під час епідемії

2020-07-14
Інопреса / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-07/1594648538_kuirer.jpg Восьмирічна британка Талула з англійського міста Ештон-андер-Лін вивчила жестову мову, аби подякувати глухому кур’єру Тіму Джозефу, що працює в її районі. Він займався доставкою товарів першої необхідності під час епідемії коронавірусу.
газета Наше Життя