Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Це справжня знахідка!

  06/07/2020     954      Paul    

В умовах карантину здається, що все завмерло і ніде нічого позитивного не відбувається. Проте утогівцям вдалося довести, що це не так: саме в той час, коли всі домували й нудьгували, найкреативніші з них взяли участь у IV Всеукраїнському конкурсі пісень у жестовому виконанні, який за пропозицією Молодіжної ради УТОГ цього року проводився у вигляді кліпів. Ця пропозиція в нинішніх обставинах стала справжньою знахідкою! Про це говорить кількість відеозаписів пісень у жестовому виконанні, які надійшли практично від усіх обласних організацій УТОГ, крім Вінницької, а це — 57 робіт! Серед учасників не лише визнані майстри жестової пісні, є й чимало нових молодих облич: вони створили свої відеозаписи вдома, в умовах карантину і на сцену наших культзакладів ніколи не виходили — сподіваємося, що конкурс стане поштовхом до розкриття нових талантів.

До участі в конкурсі оргкомітетом було допущено 54 роботи, що певною мірою відповідали умовам, прописаним в Положенні про цей конкурс. Про те, як членам журі вдалося виконати свою нелегку місію, розповідає Марія Антипенко, яка також працювала в його складі.


Бути в журі — завжди велика відповідальність! Особливо якщо випадає місія обрати найкращі з кращих робіт, створених справжніми знавцями своєї справи, та ще й у значній кількості.

Журі IV Всеукраїнського конкурсу пісні у жестовому виконанні у складі Григорія Гука (голова журі), Тетяни Журкової, Тетяни Лапієвої, Юлії Стоцької, Дмитра Приходька, Євгенії Волошиної, Анжели Тютєрєвої, Олександра Чубка та автора цієї статті, мали за честь переглянути всі 54 роботи та повною мірою насолодитися красою жестової мови.

З усього різноманіття пісень у жестовому виконанні було нелегко обрати кращих. Після довгих обговорень ми, журі, навіть вмовили оргкомітет конкурсу збільшити кількість других та третіх місць, бо відзначити хотілось багатьох! Та все ж таки лідери були визначені одноголосно і практично одразу:

І місце — Ірина Прісекіна з життєвою піснею «Ти знаєш, що ти — людина?».


ІІ місце — Олена Біла та Михайло Булатов з веселим та позитивним кліпом «Ти мені не даєш» та


Світлана Лук’янова з продуманим у кожній деталі кліпом на пісню «Звучи, рідна мово».


ІІІ місце — Микита Короткий з романтичною та ніжною піснею про кохання «Двоє»


Тетяна Гайшун з епатажною сучасною піснею «Superstar».


Тетяну ще хочеться відзначити за цікаву та креативну ідею кліпу, який дуже відрізняється від звичних нам стилів зйомки.


А почесний Приз глядацьких симпатій дістався дуету Ірини Тімченко та Юрія Щербака за пісню «Цілуй мене».


Приємно було бачити, що у багатьох конкурсантів були відзняті кліпи на важливі, життєві теми, як от пісня «Зателефонуйте, діти, матерям» у виконанні Наталії Ніколаєнко.


«Тисячі історій» Діани Білоус та Ірини Прісекіної.


У відеороботі Жана Тарнавського «Старі фотографії» запам’ятались світлини з історії УТОГ, які супроводжували пісню.


А у роботі «Викрадачка» Марини Майстренко ключовою були сучасність та продуманість сюжету.

І звичайно ж, неможливо залишити поза увагою всі ті пісні у жестовому виконанні, в яких йшла мова про любов до рідної країни, української мови, вишиванки…

Наостанок хочеться від щирого серця подякувати кожному з учасників конкурсу за їхню жагу до творчості, любов до жестової мови, вклад у розвиток культури глухих та жестової пісні.

З нетерпінням чекаємо наступного конкурсу та ще більше нових, креативних та цікавих робіт!
Марія АНТИПЕНКОгазета Наше Життя

Це справжня знахідка!

2020-07-06
Культура глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-07/1593598851_konkurs.jpg В умовах карантину здається, що все завмерло і ніде нічого позитивного не відбувається. Проте утогівцям вдалося довести, що це не так: саме в той час, коли всі домували й нудьгували, найкреативніші з них взяли участь у IV Всеукраїнському конкурсі пісень у жестовому виконанні, який за пропозицією Молодіжної ради УТОГ цього року проводився у вигляді кліпів. Ця пропозиція в нинішніх обставинах стала справжньою знахідкою! Про це говорить кількість відеозаписів пісень у жестовому виконанні, які надійшли практично від усіх обласних організацій УТОГ, крім Вінницької, а це — 57 робіт! Серед учасників не лише визнані майстри жестової пісні, є й чимало нових молодих облич: вони створили свої відеозаписи вдома, в умовах карантину і на сцену наших культзакладів ніколи не виходили — сподіваємося, що конкурс стане поштовхом до розкриття нових талантів.
газета Наше Життя