Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

В Україні стартує онлайн бізнес-курс для людей з інвалідністю

Як займатись улюбленою справою і ні від кого не залежати? — питання, яке зараз хвилює багатьох людей. Рішенням цієї проблеми може стати заснування власного соціального бізнесу. Адже соціальне підприємництво дає можливість не тільки реалізуватись та працювати у власному темпі у доступному місці, а й зробити свій внесок у вирішення тієї чи іншої соціальної проблеми.

4 травня в Українській соціальній академії стартує онлайн-курс з розвитку бізнес-ідей «Соціальне підприємництво: інклюзія». Це курс зі створення інклюзивного стартапу від пошуку ідеї та формування продукту до створення прибуткової бізнес-моделі. Програма розроблена за методиками Віденської бізнес-школи (Австрія) та Центру розвитку соціального підприємства при Університеті Santa Clara у Кремнієвій долині (США).

Для кого програма?

  • для осіб з інвалідністю, які хочуть відкрити власний бізнес

  • для команд стартапів, серед яких є особи з інвалідністю

  • для тих, хто прагне створити підприємство, яке змінить якість життя людей з інвалідністю чи інших соціально вразливих груп

  • для представників громадських організацій, що працюють з людьми з інвалідністю та іншими вразливими групами людей та прагнуть фінансової стабільності.

Старт: 4 травня 2020 р.

Вартість участі в онлайн-курсі покриває Фонд «Реновабіс».

Учасники сплачують організаційний внесок Early birds — 299 грн. Last сhance — 499 грн.

Організатор Українська соціальна академія допомагає людям та надихає їх втілити ідеї соціальних змін у бізнес, що стабільно зростає, за допомогою освітніх курсів і менторів, котрі діляться здобутим у бізнесі досвідом.

Детальна інформація про онлайн-курс https://bit.ly/2VaWkxQ
Українська соціальна академіягазета Наше Життя

В Україні стартує онлайн бізнес-курс для людей з інвалідністю

2020-04-15
Анонси і Оголошення https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-04/1586942676_92763028_558370668142822_1725666276975575040_n.jpg
4 травня в Українській соціальній академії стартує онлайн-курс з розвитку бізнес-ідей «Соціальне підприємництво: інклюзія». Це курс зі створення інклюзивного стартапу від пошуку ідеї та формування продукту до створення прибуткової бізнес-моделі. Програма розроблена за методиками Віденської бізнес-школи (Австрія) та Центру розвитку соціального підприємства при Університеті Santa Clara у Кремнієвій долині (США).
газета Наше Життя