Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. ПРАВО НА ЖИТТЯ...

Прес-конференція

3 грудня, 10:00-11:00

Укрінформ

Зала на І поверсіУчасники:
  • Сушкевич Валерій — Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю
  • Скрипка Наталія — виконавчий директор Національної Асамблеї людей з інвалідністю України
  • Грибальський Ярослав — національний координатор НАІУ програми «Безбар’єрна Україна»
  • Чепчина Ірина — голова Українського товариства глухих
  • Кіт Сергій — перший заступник голови ЦП Українського товариства сліпих
  • Терещенко Олександр — кіборг, воїн АТО

26 років тому 3 грудня 1992 року офіційно був вперше відзначено як Міжнародний день людей з інвалідністю, який має на меті просування прав людей з інвалідністю у всі сфери суспільного життя, а також залучення уваги широкої громадськості до проблем людей з інвалідністю.

Цьогорічна тема Міжнародного дня людей з інвалідністю, визначена ООН, звучить наступним чином: «Розширення можливостей людей з інвалідністю і забезпечення інклюзивності та рівності». Тема Дня цього року має на меті залучити увагу до аспектів розширення можливостей людей з інвалідністю у контексті досягнення цілей у галузі сталого розвитку, викладених в Положенні дня на період до 2030 року, а також в контексті Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

Конвенція ООН «Про права осіб з інвалідністю», що підписана Україною 10 років тому і ратифікована Україною у грудні 2009 року, своїм широким форматом охоплює всі ключові області життєдіяльності людей з інвалідністю і виносить питання людей з інвалідністю як пріоритетне на світову арену та висуває до урядів держав всього світу вимогу забезпечення основного права для людей з інвалідністю – права на повноцінне та незалежне життя.

Акредитація обов’язкова! 

Тел. для акредитації — 093 771 10 64
Інформація ВА ЦП УТОГгазета Наше Життя

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. ПРАВО НА ЖИТТЯ...

2018-11-30
Анонси і Оголошення https://utog.org/uploads/posts/2018-11/1543573192_den-invalidov.jpg 26 років тому 3 грудня 1992 року офіційно був вперше відзначено як Міжнародний день людей з інвалідністю, який має на меті просування прав людей з інвалідністю у всі сфери суспільного життя, а також залучення уваги широкої громадськості до проблем людей з інвалідністю.
газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ