Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Міжнародний день жестових мов

  23/09/2018     1 122      Admin    

СЬОГОДНІ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЖЕСТОВИХ МОВ!

Разом з усією світовою спільнотою глухих наше Товариство сьогодні ВПЕРШЕ відзначає МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЖЕСТОВИХ МОВ.

Для всіх нас це є справжнє свято рідної мови, яка зберігає у кожному жесті надбання багатьох поколінь глухих, пам'ять від діда-прадіда, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів спільноти глухих.

Цей день для членів УТОГ – надзвичайно важлива дата, адже нині ми боремося за визнання нашої рідної мови на державному рівні, за утвердження її статусу на рівні Закону про українську жестову мову.

Ми всі маємо оберігати нашу жестову спадщину, розвивати і пропагувати свою рідну мову, залучати якомога більше людей до її скарбів. 

Ми прагнемо до того, щоб при зверненні до служб порятунку, поліції, медичних установ, державних служб нас розуміли і допомагали без проблем саме завдяки знанню жестової мови. 

Дорогі члени УТОГ! Не будьмо байдужими, давайте разом захищати, розвивати і пропагувати найбільше наше багатство – нашу рідну українську ЖЕСТОВУ мову!

Всі ми маємо оголосити безстрокову акцію «Навчи жестам чуючу людину!» і почати з тих, хто поруч з нами – рідні, колеги, друзі, знайомі, сусіди.Ніхто це не зробить за нас самих!

Вітаємо вас, дорогі друзі, з Міжнародним днем жестових мов! 

Нехай материнський жест буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я кращого майбутнього!
Президія ЦП УТОГгазета Наше Життя

Міжнародний день жестових мов

2018-09-23
Анонси і Оголошення https://utog.org/uploads/posts/2018-09/1537446503_internationaldayofsignlanguages_logoua.jpg

Разом з усією світовою спільнотою глухих наше Товариство сьогодні ВПЕРШЕ відзначає МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЖЕСТОВИХ МОВ. Для всіх нас це є справжнє свято рідної мови, яка зберігає у кожному жесті надбання багатьох поколінь глухих, пам'ять від діда-прадіда, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів спільноти глухих.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ