Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Для працевлаштування безробітних нечуючих громадян України на території Польщі

  04/07/2018     1 416      Admin    

Дорогі друзі.

Раді вам повідомити гарну новину, а саме: в рамках спільного проекту працевлаштування нечуючих громадян України на території Польщі ми знову відновили співпрацю з компаниєю AP “Solano”.

В рамках соціального проекту “Працевлаштування українців за кордоном”, польська компанія AP “Solano” та ТОВ “Скайворк Україна” пропонує легальну і стабільну роботу на заводах харчової промисловості, в одного з найбільших працедавців в Польщі.

Компанія ТОВ “Скайворк Україна” безкоштовно надає повний супровід, підтримку і консультації, при отриманні національної робочої візи категорії “D”, яка потрібна для офіційного працевлаштування в Польщі.

Працевлаштування пропонується для наступних категорій громадян України:

  • жінки та сімейні пари віком від 18 до 50 років.

Також роботодавець потребує перекладача для работи з нечуючими людьми. Бажано мінімальне знання польскої мови. В обов’язки перекладача входитиме інструктаж з техніки безпеки та вишколення працівників.

Працедавець — компанія AP “Solano”, оплачує податки відповідно до Законодавства Польщі, тому після відпрацьованих понад 5 років в Польщі Ви матимете можливість отримувати пенсію з Польщі.

Працедавець має заводи, на яких можуть працювати робітники з вадами слуху. Це заводи з переробки м’яса птиці. Робітники з вадами слуху працюють на усіх стадіях виробництва - від забою до упаковки та складування продукції.

Працівникам надається безкоштовне проживання - орендну плату оплачує роботодавець, а працівники оплачують лише комунальні послуги в розмірі 200 злотих на місяць — дані надані станом на червень 2018 року). Працівникам винаймаються квартири, хостели та будинки на 4-6 осіб в кімнаті, окремо надаються кімнати для жінок, для чоловіків та для сімейних пар. Житло обладнане кухнею, ванною кімнатою, пральними машинами, сушками для одягу, інтернетом. Будинки утеплені та обігріваються взимку.

Як проходить процес оформлення та які документи потрібні?

  • Формується група від 10 осіб.
  • Оформлення за біометричними паспортами (без віз), з подальшим оформленням документів на продовження перебування в Польщі або з відкриттям робочої візи.
  • Кандидату для початку оформлення потрібен тільки закордонний паспорт та внутрішній паспорт громадянина України з пропискою (скановані копії цих документів).

Після формування групи працівників та оформлення документів призначається дата виїзду до Польщі.

За працівниками в Україні та в Польщі закріплюють координаторів зі знанням мови жестів для спрощення комунікації з роботодавцем в питаннях, які можуть виникати у працівника в процесі переїзду та роботи в Польщі.

Витрати, які несе кандидат:

  • витрати по оформленню договору страхування;
  • витрати на дорогу з України до Польщі

Більш детально отримати інформацію Ви можете на сайті www.swu.agency
+38 050 553 52 64 VIBER
e-mail: swu.agency@gmail.com
ТОВ “Скайворк Україна”газета Наше Життя

Для працевлаштування безробітних нечуючих громадян України на території Польщі

2018-07-04
Анонси і Оголошення https://utog.org/uploads/posts/2017-07/1499774698_111111.jpg

Раді вам повідомити гарну новину, а саме: в рамках спільного проекту працевлаштування нечуючих громадян України на території Польщі ми знову відновили співпрацю з компаниєю AP “Solano”.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ