Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Презентація книги «Польський дворянин Фелікс Мовчановський: життя та діяльність»

  14/11/2017     1 040      Admin    

Презентація книги
«Польський дворянин Фелікс Мовчановський: життя та діяльність»

Презентація відбудеться 22 листопада о 15:00 в експозиційній залі Педагогічного музею України (м. Київ, вул. Володимирська, 57, Будинок учителя, 2-й поверх праворуч).

Книгу презентує автор – Володимир Миколайович Шевченко –докторант, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник лабораторії сурдопедагогіки Інституту спеціальної педагогіки НАПН України.

Книга вийшла до 165-річчя від дня народження Ф.Ф. Мовчановського. Вона складається з власних досліджень автора та систематизації і узагальнення різноманітного матеріалу про життя та діяльність Фелікса Францовича Мовчановського (1852–1921), міського голови Олександрівська (нині Запоріжжя) 1901–1911 та 1916–1917 років.

Книга являє собою виключно фактологічний матеріал. В ній детально розглянута біографія Фелікса Мовчановського та його вплив на важливі тогочасні проблеми для міста та містян: розвиток промисловості, економіки, освіти та культури.

Найбільший та найвагоміший внесок за час своєї діяльності на посаді міського голови Фелікс Мовчановський зробив у спеціальну освіту: він був головним ініціатором і натхненником справи з організації у 1903 р. найбільшого у світі закладу для глухонімих – Олександрівського училища-хутора для глухонімих. В різний час до провінційного Олександрівська приїздили працювати в училищі провідні, а згодом і видатні, вчені та педагоги, а саме: М.М. Лаговський, І.П. Соколянський, П.Г. Гуслистий та інші. Це свідчило про дуже високий рівень закладу з навчання та виховання осіб з порушеннями слуху.газета Наше Життя

Презентація книги «Польський дворянин Фелікс Мовчановський: життя та діяльність»

2017-11-14
Анонси і Оголошення https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-11/1510654901_photo_2017-11-14_12-20-35.jpg

Презентація книги «Польський дворянин Фелікс Мовчановський: життя та діяльність». Презентація відбудеться 22 листопада о 15:00 в експозиційній залі Педагогічного музею України (м. Київ, вул. Володимирська, 57, Будинок учителя, 2-й поверх праворуч). Книгу презентує автор – Володимир Миколайович Шевченко –докторант, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник лабораторії сурдопедагогіки Інституту спеціальної педагогіки НАПН України.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ