Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Здійснено перевидання книги «Ми переконані: «Глухі можуть усе!»

  09/06/2017     1 254      Paul    

У 2016 році, завдяки участі у проекті за підтримки Британської ради, редакцією «НЖ» спільно з Молодіжною радою УТОГ було підготовлено перше видання книги «Ми переконані: «Глухі можуть усе!»

 

Днями здійснено її перевидання, до якого увійшло ще більше цікавих особистостей зі світу тиші та їх історій успіху. Це не просто книга — це видання, що сповнене мотивації, чудових прикладів з життя та натхнення. І ми сподіваємось, що приклади героїв книги стануть для вас поштовхом до дій, таким собі стимулом піднятися з дивана — і просто діяти! Бо глухі можуть усе!

Ідея проекту «Глухі можуть усе!» виникла у ветерана Українського товариства глухих Володимира Скурчинського давно. Адже він ще у 1967 році на громадських засадах створив Музей історії УТОГ, у якому багато років збирав цікаву інформацію, порт­рети, вирізки з різних видань про відомих нечуючих особистостей, які, попри перепони та стереотипи суспільства, досягли значних успіхів у найрізноманітніших сферах діяльності людини.

Реалізації цього проекту передувало розміщення у газеті «Наше життя» ряду публікацій про відомих нечуючих людей, проведення лекцій та заходів в обласних організаціях і культзакладах УТОГ.

Проект спрямований на проведення відповідної інформаційної та мотиваційної роботи на базі спеціальних шкіл-інтернатів для глухих та слабочуючих дітей, а також культзакладів та установ Українського товариства глухих.

Завдяки позитивному впливу прикладу успішних особистостей на підвищення самооцінки людей з проблемами слуху проект у кінцевому результаті має дати позитивний соціальний резонанс, поліпшення інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, зміну поглядів суспільства на можливості й трудову реалізацію потенціалу нечуючої особистості.

Інформація має надзвичайну важливість і для батьків дітей з порушеннями слуху, які також знайомляться з історіями успіху нечуючих дорослих людей і мають можливість на їх прикладі спрямовувати свої зусилля по навчанню та вихованню своїх дітей.

Інформаційні матеріали про видатних нечуючих людей можуть використовуватись не лише в школах на уроках УЖМ, при розгляді тем, які стосуються культури глухих та історії спільноти глухих, а й при проведенні виховних позаурочних заходів на відповідну тематику, лекцій у клубах та організаціях УТОГ.

Приклади з життя нечуючих людей, які мають значні професійні досягнення, доцільно також використовувати при профорієнтацій­ній роботі з молоддю — як з учнями спецшкіл, так і зі студентами вищих навчальних закладів.

Запропоновані матеріали можна застосовувати при проведенні вечорів, конкурсів та диспутів до Міжнародного дня глухих (відзначається щороку в останню неділю вересня), Дня народження УТОГ (4 червня) та Міжнародного дня осіб з інвалідністю (3 грудня) тощо.

Немає меж для удосконалення, тож, якщо є можливість і бажання, доповнюйте надану нами інформацію власними розробками, підходьте до роботи творчо і креативно.

Звичайно, таких нечуючих людей, про яких варто розповісти у рамках цього проекту, — набагато більше! Сподіваємося на те, що започаткована справа спонукатиме наших читачів до продовження цієї роботи, самостійного пошуку на сторінках преси, в інтернеті, в архівах Музею історії УТОГ, в архівах організацій УТОГ та шкіл для дітей з порушеннями слуху інформації про багатьох інших особистостей, які можуть впевнено сказати разом з нами: «Глухі можуть усе!»

З питань придбання видання звертайтеся до інформаційно-видавничого відділу виконавчого апарату ЦП УТОГ (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 74, офіс 39, тел: (044) 287­ 21­ 80).

 

Власна інформаціягазета Наше Життя

Здійснено перевидання книги «Ми переконані: «Глухі можуть усе!»

2017-06-09
Анонси і Оголошення https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-06/1496850292_oblozhka-gluhie-mogut-vse.jpg

У 2016 році, завдяки участі у проекті за підтримки Британської ради, редакцією «НЖ» спільно з Молодіжною радою УТОГ було підготовлено перше видання книги «Ми переконані: «Глухі можуть усе!»

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ