Яскраво розпочала ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри національна дефлімпійська збірна команда України: сьогодні, 19 липня, у перший день змагань, нашими спортсменами завойовано 1 золоту нагороду, яка забезпечила нам станом на сьогодні, друге місце у загальному неофіційному заліку. Перше місце у команди Росії (2 золоті нагороди у велоспорті), третє - у команди Китаю (1 срібна та 1 бронзова медалі).

автор : Admin, Просмотров : 52 Подробнее
 

Першою медаллю національної дефлімпійської збірної команди сьогодні, 19 липня, у перший день змагань, стала ЗОЛОТА НАГОРОДА у кульовій стрільбі! Ура!!!

автор : Admin, Просмотров : 56 Подробнее
 

 18 липня 2017 року о 21:30 «UA: Перший» покаже урочисту церемонію проводів національної дефлімпійської збірної України на ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри, які стартують у місті Самсун 

автор : Admin, Просмотров : 91 Подробнее
 

Список країн учасників і календар виступів Deaflympics 2017

Список країн учасників і календар виступів Deaflympics 2017

автор : Admin, Просмотров : 76 Подробнее
 

Склад Національної Дефлімпійської Збірної Команди України 2017

автор : Admin, Просмотров : 76 Подробнее
 

Американский рэпер Хоакин Малфурс (Joaquin Malphurs), более известный под прозвищем Waka Flocka Flame, спустился к сурдопереводчице и стал петь и танцевать рядом с ней под ее зажигательные жесты. 

автор : Admin, Просмотров : 57 Подробнее
 

Що може бути кращим, аніж враження від побаченого? Директор, педагоги й учні нашої школи відвідали в Німеччині, у маленькому місті Франкенталь, школу «Августін-Віолет» для слабочуючих учнів. Оскільки в нашому закладі є гурток німецької мови, нашим учням було цікаво поспілкуватися з німецькими дітьми їхньою рідною мовою.

автор : Paul, Просмотров : 59 Подробнее
 


Залишилось всього 4 дні до видатної спортивної події чотирьохріччя - чергових ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор. Національний комітет спорту інвалідів України та Спортивна федерація глухих України активно готуються до участі у цьому важливому міжнародному спортивному форумі і мають усі сподівання, що національна дефлімпійська збірна команда України, вже ВСЬОМЕ, буде на висоті!

автор : Admin, Просмотров : 85 Подробнее
 

Очень хорошо, что Центральное правление УТОГ собирает факты о достижениях неслышащих людей Украины в различных номинациях и включает их в Книгу рекордов УТОГ.

автор : Paul, Просмотров : 51 Подробнее
 

 

Журналісти Телевізійної служби новин каналу "1+1" напередодні відкриття міжнародних змагань для людей, що не чують - Дефлімпійських ігор - зняли зворушливе відео мовою жестів на підтримку української збірної. 

автор : Admin, Просмотров : 602 Подробнее
 


Вверх Главная страница
УТОГНа злобу дняВ мире глухихЗдоровьеСпорт глухихКультура глухихНаш отдыхИнопрессаПраздничное настроениеАнонсы и объявления
Все последние новостиПолная версия сайта