Войти
Закрыть

Увага! Розпочато передплату «Наше Життя» на 2018 рік!

Анонсы и объявления

Повідомляємо про початок передплатної кампанії та вартість передплати газети «Наше життя» на 2018 рік. Звертаємо увагу на те, що газета, як і в цьому році, виходитиме у великому форматі на 8 шпальтах. Вартість нашого видання з доставкою для розповсюдження на території України становитиме:

Сердитый чудо-овощ - 2

Здоровье / Ваше здоровье

«Приключения Чиполлино» — это сказ­ка не только для детей. Скорее даже для подростков и взрослых. Она учит: нельзя терпеть несправедливость и верить ска­зочным обещаниям. Даже в современном обществе есть разделение на социальные слои. Но человечность, взаимопомощь, справедливость, добро, возможность с достоинством выходить из любых ситуа­ций — существуют вне времени.

Робота з членами УТОГ сільської місцевості на Тернопільщині

УТОГ / В организациях УТОГ

Долаючи труднощі та негаразди теперішнього часу, Тернопільська обласна орга­нізація УТОГ всупереч всьому здійснює свою діяльність, щоб члени УТОГ отри­мували різнобічну допомогу. За період з початку року проведено всі заплановані оргмасові, культмасові і реа­білітаційні заходи.
Особливої уваги потребують нечуючі члени Товариства з сільської місцевості, а їх на обліку у нас — 763 особи. Залишив­шись наодинці зі своїми життєвими проблемами, вони не завжди можуть прийняти правильні рішення, а то й взагалі питання залишаються невирішеними.

Наша людина — у телешоу

Культура глухих / Молодежная страница

У попередніх номерах газети у рубриці «Глухі можуть усе!» ми писали про дивовижну історію успіху Ніла Ді Марко зі Сполучених Штатів Америки, котрий брав участь у шоу «Американська топ-модель» та переміг у ньому. Приємно, що його історія дістала про­довження у нас в Україні — 18-річний глухий від народження киянин Влад ДУНАЄВ ви­рішив спробувати пройти кастинг на наше телешоу «Топ-модель по-українськи».

Сільським жителям — належну увагу!

УТОГ / В организациях УТОГ

Більша частина членів нашої Хустської організації УТОГ — це жителі сільської міс­цевості. За можливістю надаємо їм допомогу у вирішенні різних соціально-побутових пи­тань. Найактуальніше — це оформлення субсидій, розрахунків з організаціями, які постачають енергоносії. Найпроблемні­ші питання — це приватизація землі, паїв, будівель, оформлення спадщини — такі питання вирішуються у термін до 6 міся­ців.

Табір «українська жестова мова та культура глухих»: шість днів у світі нечуючих людей

В мире глухих

Вже вп’яте студенти Українського католицького університету (УКУ) спеціальності «Соціальна педагогіка/робота» стали учасниками літнього навчально-рекреацій­ного табору «Українська жестова мова та культура глухих», що їх організовує Ка­надсько-український альянс для глухих та слабочуючих і Український католиць­кий університет.

Широке залучення до життя у суспільстві з жестовою мовою!

Видео / Анонсы и объявления

Наближається Міжнародний день глухих, якому традицій­но передує проведення Міжнародного тижня глухих. Його мета — організація всесвітнього руху з метою привернення уваги громадськості до прав людини з порушеннями слуху.

Как поддерживать дисциплину, чтобы ребенок не усомнился в том, что родители его любят?

Видео

Пожалуй один из самы волнующих вопросов которым озадачиваються родители - как правильно наказывать ребенка? Да и стоит ли это вообще делать? Как поддерживать дисциплину, чтобы ребенок не усомнился в том, что родители его любят? Гости программы помогут понять, как правильно наказывать ребенка и остаться его союзником.

Від трагічного до смішного — один крок

Наш отдых / Это интересно

Усім нам зі шкільних років відоме хресто­матійне оповідання «Муму» Івана Сергійо­вича Тургенєва, написане ним у 1852 році. За даними дослідників, в основі цього тво­ру лежать реальні події, що відбувалися в будинку матері письменника Варвари Петрівни Тургенєвої.

В будущее В прошлое

Навигация