Після страшних страждань Христа на Хресті,  багатьом учням Ісуса було важко повірити в Його Воскресіння з мертвих, в те, що Він переміг смерть. Але коли вони переконалися в цьому Диві, то ця радість стала найважливішою для них, стала сенсом усього подальшого життя.

Поділилися радістю з дітьми

автор : Paul, Просмотров : 26 Подробнее
 

14 квітня в серці православної України — в Софії Київській — відбувся сеанс показу легендарної голлівудської стрічки «Воскресіння» спеціально для нечуючих киян.

автор : Paul, Просмотров : 24 Подробнее
 

Из того факта, что с самого начала неслышащие люди часто собирались по воскресеньям в клубе, видно, что культурно-просветительская работа в среде глухих г. Харькова началась еще до образования УТОГ.

автор : Paul, Просмотров : 21 Подробнее
 

До уваги телеглядачів!

автор : Paul, Просмотров : 168 Подробнее
 

Кто сегодня не знает свеклу? Знают все, потому как украинский борщ, селедка под шубой и винегрет давным-давно стали народным блюдом на просторах бывшего Союза, невзирая на границы и национальности. 

автор : Paul, Просмотров : 24 Подробнее
 

Хто сказав, що число «13» — нещасливе? Неправда! Саме 13 квітня всі працівники Житомирської обласної організації УТОГ з радістю вийшли на суботник. У кожного з нас було бажання зробити навколишнє середовище чистим, красивим, квітучим.

автор : Paul, Просмотров : 40 Подробнее
 

29 квітня у Культурному центрі УТОГ відбувся Всеукраїнський молодіжний конкурс КВК «Воруши звивинами». Особливо хвилюючим цей конкурс був для Молодіжної ради УТОГ, адже молодь самостійно взялася за його організацію… Як все було — читайте далі.

автор : Paul, Просмотров : 238 Подробнее
 

Один з найпопулярніших пісенних конкурсів Європи став ближчим до людей з порушеннями слуху. Спеціально для них пісня «Time» групи O. Тorvald була перекладена жестовою мовою.

автор : Paul, Просмотров : 45 Подробнее
 

Анализ и объективная оценка процесса развития Украинского общества глухих, общественного положения лиц с нарушениями слуха могут быть даны только в связи с социально-экономическими и политическими условиями развития Украины того времени.

автор : Paul, Просмотров : 270 Подробнее
 

Уважний читач здивується, прочитавши інформацію про підсумки фіналу XI Всеукраїнського конкурсу «Ерудит», що відбувся 19 квітня у Києві, в Культурному центрі УТОГ, у якому взяли участь 23 учні випуск­них класів спеціальних загальноосвітніх шкіл  для дітей з порушеннями слуху.

автор : Paul, Просмотров : 287 Подробнее
 


Вверх Главная страница
УТОГНа злобу дняВ мире глухихЗдоровьеСпорт глухихКультура глухихНаш отдыхИнопрессаПраздничное настроениеАнонсы и объявления
Все последние новостиПолная версия сайта