Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Запобігаємо застуді

  18/12/2015     1 350      Paul    

Як стверджує відомий ви­слів: «Наше здоров’я у на­ших руках», і всі знають, що запобігти недузі легше і де­шевше, ніж потім довго і до­рого лікуватися.

 

Настав холодний період року зі звичними для нього вірусними захво­рюваннями верхніх дихальних шляхів.

Але поспішати до аптеки не варто, можна скористатися старими, перевіреними народ­ними засобами, які і застуді не дадуть «розгулятися», й імуні­тет зміцнять, і вітамінами орга­нізм наситять. Тим більше, що вони завжди під рукою.

 

Вітамінна каша

 

Головка часнику, лимон, сто­лова ложка меду.

 

 

Почищений часник і помитий зі щіточкою гарячою водою ли­мон перекрутити на м’ясорубці чи подрібнити у блендері. До­дати мед і перемішати. При­ймати суміш по столовій ложці 2—3 рази на день незалежно від вживання їжі. Найкраще для профілактики вірусних захво­рювань приймати вранці перед виходом на вулицю і прийшов­ши ввечері додому. За перших ознак хвороби — щогодини протягом дня. Зберігати у хо­лодильнику.

 

Імбирні пелюстки

 

З00 г імбиру, 150 г цукру, 100 мл води.

 

 

Імбир почистити і нарізати тонкими пластинами. У кипля­чу воду тонкою цівкою повільно всипати цукор, доки з’являться на поверхні води бульбашки, але до кипіння не доводити. Ви­класти у сироп по одній плас­тинки імбиру, довести до ки­піння і загасити вогонь. Через годину повторити. Так зробити 3—4 рази. Коли охолоне, пере­класти імбирний сироп у скляну ємкість, щільно закрити криш­кою і поставити у холодильник.

Приймати для профілакти­ки і лікування кашлю по чайній ложці разом із пелюстками ім­биру. Можна додавати до гаря­чих напоїв.

Таких рецептів можна знайти багато. В кожній родині — свої перевірені роками і поколіннями засоби лікування і зміцнення імунітету. Здоров’я вам!

                                                                          

Підготувала Н. МАЛИШКО.

 газета Наше Життя

Запобігаємо застуді

2015-12-18
ЗДОРОВ'Я / Ваше здоров'я https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-12/1449913108_ginger_02_618798456.jpg

Як стверджує відомий ви­слів: «Наше здоров’я у на­ших руках», і всі знають, що запобігти недузі легше і де­шевше, ніж потім довго і до­рого лікуватися.

 

газета Наше Життя