Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Олена Галінська: «Світ не без добрих людей!»

  08/11/2018     490      Paul    

Нещодавно, з 24 вересня до 2 жовтня 2018 року, у Празі (Чеська республіка) відбулися фінали світових конкурсів «Miss Mister Deaf World» та «Europe and Asia 2018» і три великих конкурси «World Fashion».
Від України у цих змаганнях молодості й краси взяла участь переможниця конкурсу «Нечуюча міс УТОГ— 2018» Олена ГАЛІНСЬКА.
Ми розпитали Олену про цю поїздку і про враження від конкурсу світового рівня.


— Олено, у твоїй родині зросли дві красуні. Твоя старша сестра Жанна теж брала участь у Всеукраїнському конкурсі краси серед нечуючих дівчат. Тобі ж вдалося поліпшити її результат, ставши переможницею цьогорічного конкурсу і взявши участь у світовому конкурсі у Празі.

— Так, ми з Жанною ще під час навчання у Київській спецшколі № 6 для глухих дітей починали з участі у шкільному конкурсі красунь, потім брали участь у Київському обласному конкурсі «Нечуюча красуня Києва». Жанна у 2006 році посіла в цьому конкурсі друге місце, потім брала участь у Всеукраїнському конкурсі.

Мені ж вдалося цього року здобути омріяну корону переможниці всеукраїнського змагання серед нечуючих дівчат України.

— Наполегливості у досягненні мети тобі не позичати. А потім ти ризикнула продовжити участь у конкурсах на світовому рівні…

— Так, я вирішила поїхати до Праги. На жаль, так склалося, що я вирушила в дорогу сама — мене ніхто не супроводжував, і навіть цьогорічний переможець серед наших хлопців не зміг поїхати зі мною.

Дуже хвилювалася, як я буду там одна-однісінька, як буду спілкуватися, адже не знаю міжнародної жестової мови…

Проте коли потрапила до Праги, все влаштувалося добре. У спілкуванні мені допомагали інші учасники, зокрема, якщо я не розуміла вимог режисера чи організаторів, мені перекладав учасник з Росії. Дуже вдячна я також дівчині з Угорщини — добрій і чуйній, яка не раз пропонувала свою допомогу під час підготовки до виходу на сцену.

— Отже, світ не без добрих людей… А завдяки спілкуванню з іншими учасниками тобі вдалося трохи вивчити міжнародну жестову мову?

— Так, трошки краще вже розумію її, але більше дивлюся на артикуляцію губ. Деякі слова у нас схожі і мені вдавалося здогадатися, про що йде мова. Особливо виразним був переклад у виконанні перекладачів міжнародної жестової мови.

А на майбутнє поставила собі за мету досконало вивчити цю мову, щоб надалі не мати проблем.— Мабуть, було важко готуватися до виходу на сцену, коли немає кому допомогти…

— Так, пару разів траплялося так, що помічник режисера вбігав і квапив мене до виходу на сцену.

Казус стався під час підготовки до творчого номера. Я просто не встигла пере­вдягнутися, поспіхом зібралася і вилетіла на сцену у такому хвилюванні, що забула, як виконувати танок. Проте постаралася заспокоїтися і стала імпровізувати під музику. І це при тому, що я абсолютно не чую її. Яке ж було моє здивування, коли я зупинилася якраз тоді, як змовкла музика! Мабуть, допомогло моє наполегливе тренування, коли я фіксувала на годиннику час і подумки виконувала свій номер. І так повторювала і повторювала, навіть перед сном, поки не засинала…

Нагородою за цей виступ стали гарячі аплодисменти глядачів. Я бачила їхні сяючі очі, усміхнені обличчя і підняті в аплодисментах руки.

— Чи привезла ти нагороду з Чехії?

— Так, мені зовсім несподівано для мене вручили звання «Miss World Foto» на конкурсі «World Fashion». Ця нагорода мене дуже потішила. А найбільше вразила бурхлива реакція залу, який просто «зірвався» аплодисментами. Як бачила за порухом губ, що люди повторювали: «Україна, Україна!». Це було так приємно!

А переможцями цього року на конкурсі «Miss & Mister Deaf World» в Празі стали серед дівчат: Міс світу — представниця Ізраїлю, І Віце-міс — з Таїланду, ІІ Віце-міс — з Білорусі, Міс Європи — з Румунії, Міс Азії —з Індії.

Серед хлопців: Містер світу — представник Чехії, Містер Європи — з Хорватії, Містер Азії — з Індії. (Всі вони — на фото внизу).

— Мабуть, тобі є кому подякувати за сприяння у поїздці до Чехії...

— Так, першою чергою я хочу висловити подяку Центральному правлінню УТОГ за оплату транспортних витрат, Київській організації УТОГ — за організаційну допомогу, Культурному центру УТОГ — за надання національного вбрання для творчого виступу.

А також дякую своїй родині, друзям і всім, хто підтримував і вболівав за мене.

Думаю не зупинятись на цьому і пробувати себе в інших конкурсах.

— Бажаємо тобі успіху і здійснення мрій, Олено!

Фото з особистого архіву О. ГАЛІНСЬКОЇ
Інф. «НЖ»газета Наше Життя

Олена Галінська: «Світ не без добрих людей!»

2018-11-08
Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-11/1541683769_kadr2.jpg
Нещодавно, з 24 вересня до 2 жовтня 2018 року, у Празі (Чеська республіка) відбулися фінали світових конкурсів «Miss & Mister Deaf World» та «Europe and Asia 2018» і три великих конкурси «World Fashion». Від України у цих змаганнях молодості й краси взяла участь переможниця конкурсу «Нечуюча міс УТОГ— 2018» Олена ГАЛІНСЬКА.
газета Наше Життя