Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Нерозлучні Інь та Ян на київській сцені

 

У рамках підготовки до ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Міс і Містер УТОГ» Київська організація УТОГ спільно з Культурним центром УТОГ організували та провели 10 лютого обласний конкурс краси «Міс і Містер УТОГ—2017», в якому взяли участь 6 дівчат та 7 хлопців.

 

Конкурс розпочався з ефектного вступу — пісні «Епіцентр» В’ячеслава Рибікова у жестовому виконанні Ігоря Малика. Особ­ливу атмосферу при виконанні цього номера створив музичний кліп, який транслювався на великих бокових екранах.

 

Далі конкурс відкрили харизматичні ведучі — українка Анжела та син жаркої Африки Башир, одяг яких відповідав тематиці конкурсу — про Інь та Ян.

Сам конкурс стандартно складався із трьох завдань: «Знайомство», «Пляжний сезон», «Таланти», у яких усі учасники старались гідно себе показати.

 

 

 

Результати конкурсу:

 

— «Міс Нечуюча красуня Київської організації УТОГ—2017»Альона САВЧИНА, учениця Київської спецшколи № 18;

«Міс глядацьких симпатій» та «Міс Грація» Аліса ПОРОХНИЦЬКА, студентка І курсу Київського коледжу легкої промисловості (ККЛП);

«Міс Оригінальність» Наталія ХОДАРЄВА, студентка ІІІ курсу ККЛП;

«Міс Артистичність»Наталія МОМО­ТЮК, студентка І курсу ККЛП;

«Міс Шарм»Катерина ЖИГАДЛО, студентка І курсу ККЛП;

«Міс Фотомодель» Христина КІБА — студентка ІІ курсу ККЛП.

«Нечуючий містер Київської організації УТОГ—2017» та «Містер глядацьких симпатій» Павло БАКАЙ, студент Київського національного педагогічного університету  ім. М.П. Драгоманова;

«Містер Мужність»Павло КОВАЛЬЧУК, студент Білоцерківського професійного ліцею;

«Містер Оригінальність»Віталій ТЬОТУШКІН, працівник КДВП «Контакт» УТОГ;

«Містер Обдарованість» Артур ВАСИЛЬЧЕНКО, студент Білоцерківського професійного ліцею;

«Містер Індивідуальність»Михайло ПОГИНАЙКО, студент ККЛП;

«Містер Галантність» Олексій КАРПЕНКО, активний учасник художньої самодіяльності Білоцерківського БК УТОГ;

«Містер Порядність»Юрій КРАВЧЕНКО, працівник гіпермаркету «Ашан».

 

 

Конкурс закінчився, а для фіналістів лише починається серйозна підготовка до Всеукраїнського конкурсу Міс і Містер УТОГ, який відбудеться у березні місяці.

Висловлюємо велику вдячність спонсорам за благодійну допомогу в організації та проведенні цього масштабного заходу, а саме: мережі салонів «Лонда», студії «Papillon» (директор — Милана Хіміч) — за створення модельних зачісок, видавництву журналу «Лиза», магазину свіжої косметики ручної роботи «Lush Piramida» — за благодійні подарунки учасникам конкурсу.

Щоб дізнатися про дату Всеукраїнського конкурсу, слідкуйте за афішею на сайті Культурного центру УТОГ (https://www.i­deaf.com.ua).

 

Т. КОРНІЄНКОгазета Наше Життя

Нерозлучні Інь та Ян на київській сцені

2017-02-23
Відео / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-02/1487852676_dsc_4381.jpg

У рамках підготовки до ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Міс і Містер УТОГ» Київська організація УТОГ спільно з Культурним центром УТОГ організували та провели 10 лютого обласний конкурс краси «Міс і Містер УТОГ—2017», в якому взяли участь 6 дівчат та 7 хлопців.

Сохранить

газета Наше Життя