Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Тут виготовляють якісний трикотаж (+видео)

 

Вінницьке УВП УТОГ є одним з небагатьох підприємств в Україні, яке здійснює повний технологічний процес виробництва трикотажу (в’язання, фарбування полотна, розкрій та пошив виробів з нього) з використанням натуральної сировини.

 

Починаючи з 2014 року, наше підприємство співпрацює з волонтерами, Міністерством оборони, СБУ та іншими силовими структурами України з виготовлення та реалізації білизняно-трикотажних виробів. Продукція, яка постачається силовим структурам, а також всі полотна, мають сертифікати якості — на продукцію нашого виробництва нарікань немає.

Також підприємство приймає замовлення на розкрій та пошиття високотехнологічних виробів легкої промисловості: курток з футера та флісу, футболок «Поло», м’яких іграшок.

Підприємство впроваджує у виробництво нові види трикотажних полотен — бавовняних з еластаном, вироби з яких мають попит на сучасному ринку збуту.

Модельна дільниця УВП УТОГ постійно розробляє та виготовляє нові види виробів як верхнього, так і нижнього трикотажу.

Виконання цих замовлень потребує вирішення найактуальніших проб­лем у колективі. Насамперед, це продуктивність праці та якість продукції, терміни постачання готових виробів. Колектив постійно працює над підвищенням інтенсивності праці.

 

На Вінницькому УВП УТОГ сьогодні працює 100 чоловік. Серед робітників підприємства є значна частка (7,3 %) інвалідів ІІ групи з комплексними фізичними обмеженнями по слуху та іншими супутніми фізичними вадами.

Адміністрація підприємства постійно працює над покращенням умов праці. Всі робочі місця на виробництві пройшли державну атестацію за умовами праці.

Робітники підприємства постійно отримують спецодяг, спецвзуття, засоби індивідуального захисту згідно з галузевими нормативами та колективним договором. Дільниці УВП систематично забезпечуються ліками для першої медичної допомоги. Для забезпечення техніки безпеки в роботі постійно проводяться виміри електрообладнання та заземлювальних пристроїв.

 

З метою розширення збуту продукції при підприємстві працює власний магазин «Трикотаж», де покупці мають змогу придбати весь асортимент продукції за ціною виробника.

Всі поставлені плани та завдання виконуються в повному обсязі завдячуючи роботі всього колективу підприємства. Особливо хотілося б відзначити таких працівників: майстра мотально-в’язальної дільниці М.В. Діордіцу, бригадира фарбувальної дільниці М.І. Бондаренко, бригадира швейної дільниці Н.М. Кривонос, швачок — І.А. Касіч, С.О. Бригу, Т.І. Кіпоренко, Г.М. Остапчук, закрійниць — А.М. Туменюк-Малашенко, Л.О. Грущенко, в’язальників — М.П. Присяжнюк, М.О. Козяр, К.І. Салюк.

 

За інформацією Вінницького УВП УТОГ.

 

Сохранитьгазета Наше Життя

Тут виготовляють якісний трикотаж (+видео)

2016-11-28
Відео / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-11/1480340977_img_1869.jpg

Вінницьке УВП УТОГ є одним з небагатьох підприємств в Україні, яке здійснює повний технологічний процес виробництва трикотажу (в’язання, фарбування полотна, розкрій та пошив виробів з нього) з використанням натуральної сировини.

Сохранить

газета Наше Життя