Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Планета чистого кохання +видео

 

Уп’яте творчий колектив Житомирського обласного БК УТОГ — театр-студія «Маска», брав участь у Міжнародному фестивалі «Чудові театри», що проходив у польському місті Тчев з 6 по 10 червня 2016 року.

 

У фестивалі виступили 34 колективи з 23 країн Європи та Африки: Грузії, Росії, України, Польщі, ЮАР, Чорногорії, Литви та інших. Кожна з них представила свій театральний колектив зі спеціальних навчальних закладів та творчих об’єднань інвалідів. 

Цього року для участі у ХІV Міжнародному фестивалі «Чудові театри» керівник театру-студії «Маска» Житомирського БК УТОГ Михайло Ткачук підготував пластично-драматичну виставу «Планета чистого кохання», у якій він є автором ідеї та режисером-постановником. Сюжет вистави піднімає екологічні проблеми, розкриває не тільки тему забруднення навколишнього середовища, а й намагається подолати проблеми у формуванні принципів моралі, зокрема серед представників молодого покоління. Творчий колектив театру-студії  «Маска» поставив собі за мету донести до глядачів проблему, що нашому  суспільству вкрай необхідні чистота душі, чистота людської взаємовідданості, чистота щирого і вірного кохання. І ті всі категорії та поняття створюють основу для майбутнього життя людини в чистому навколишньому середовищі. Автори вистави плекають надію, що згодом кожен мешканець Землі скаже: «У нас Планета чистого кохання».

 

Майстерність виконання та яскраві незвичайні костюми театру-студії «Мас­ка» здивували глядачів і членів міжнародного журі. Цей виступ підкорив своєю оригінальною постановкою, дивовижною пластичністю та цікавим музичним рішенням. Він не був схожий на жоден інший виступ, а досконала гра акторів вразила всіх своїм професіоналізмом. Але актори театру-студії — не професіонали, а нечуючі учні та студенти, які набувають майстерності у Житомирському БК УТОГ і удосконалюють професійні навички на аматорській сцені. Оригінальні костюми з газет і полі­етиленових пакетів виготовили самі актори, а ідея в такому вигляді створити моделі костюмів та сценічних образів вистави належить керівнику студії — Михайлу Ткачуку. Велику допомогу в підготовці костюмів надали художній керівник БК УТОГ Галина Орлюк та костюмер Марина Ткачук — за це їм щиро дякуємо. Робота була проведена значна, завдяки чому колектив отримав найвищу нагороду — «Гран-прі» на Міжнародному фестивалі у Польщі.

У свою чергу, хочемо підкреслити, що фестиваль був чудово підготовлений.

 

Учасники нашого колективу змогли познайомитись з молоддю з різних країн, подивитись їхні виступи, разом провести майстер-клас та перейняти щось цікаве й позитивне для себе.

Наші нечуючі актори довели, що своїм колективом спроможні гідно представити Україну за кордоном на різних міжнародних заходах.

Організаторам фестивалю у Польщі, зокрема волонтерам-перекладачам та просто добрим людям — Наталі й Бартику Брожекам, висловлюємо велику вдячність за те, що організували для нашого творчого колективу екскурсії у Тчеві, Гданську та на узбережжі Балтійського моря, відвідання музеїв і пам’ятних міст Польщі.

 

Наша поїздка до Польщі відбулася завдяки спонсорській підтримці народного депутата України Б.С. Розенблата, генерального директора ДП «Євроголд Індестріз Лтд» Т.Р. Гроліча та директора Житомирського УВП УТОГ О.П. Єфимовича. Низький уклін їм за це!

Щира подяка голові Житомирської облорганізації УТОГ В.С. Дем’янчуку за допомогу і підтримку у вирішенні питання участі театру-студії «Маска» у Міжнародному фестивалі в Польщі.

 

Особлива вдячність організатору поїздки — члену УТОГ, вчителю Житомирської спецшколи-інтернату № 2 О.В. Бойчук, а також перекладачу Житомирської облорганізації УТОГ Л.І. Клименко за створення належних умов, розуміння та підтримку.

 

Своїми враженнями та словами вдячності поділилися —

художній керівник Житомирського ОБК УТОГ Г. ОРЛЮК та керівник театру-студії «Маска» М. ТКАЧУК.

 газета Наше Життя

Планета чистого кохання +видео

2016-09-15
Відео / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-09/1473942976_dscn3691.jpg

Уп’яте творчий колектив Житомирського обласного БК УТОГ — театр-студія «Маска», брав участь у Міжнародному фестивалі «Чудові театри», що проходив у польському місті Тчев з 6 по 10 червня 2016 року.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ