Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відбулися нарада голів облорганізацій УТОГ +видео

Відбулися нарада голів облорганізацій УТОГ та ІІ позачерговий пленум ЦП УТОГ

 

 

З 26 по 30 серпня відбулася нарада голів обласних організацій УТОГ в Оздоровчому реабілітаційному центрі «Одіссей», у якій взяли участь більшість керівників обласних осередків глухих, крім представників Тернопільської, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької та Сумської областей.

 

На нараді голів обласних організацій обговорювалися важливі питання, пов’язані з плануванням роботи на нас­тупний рік, зокрема, про кількість і зміст основних показників з культмасової, оргмасової і реабілітаційної роботи та про обласні і всеукраїнські культурно-масові й організаційно-масові заходи на 2017 рік. З інформацією про це виступив начальник оргвідділу виконавчого апарату ЦП УТОГ С.В. Котельянець.

З питання про використання обласними організаціям УТОГ у 2016 році коштів фінансової підтримки з державного бюджету України та самостійно зароблених коштів перед учасниками наради виступив заступник голови УТОГ з економічних питань В.В. Шевчук. Він також висвітлив питання стосовно результатів діяльності виробничих підприємств УТОГ у першому півріччі 2016 року та про санітарно-технічний стан будівель і споруд, які перебувають на балансах в обл­організаціях УТОГ.

Про новий порядок проходження атестації перекладачів жестової мови УТОГ та про централізовану базу даних перекладачів ЖМ проінформувала перший заступник голови УТОГ Т.О. Кривко.

На нараді було розглянуто також питання про нову редакцію типових положень про первинні, територіальні та обласні організації УТОГ, про що доповів С.В. Котельянець. У зв’язку з необхідністю їх затвердження до 1 січня 2017 року на пленумі Центрального правління УТОГ, була внесена пропозиція провести 29 серпня 2016 року ІІ позачерговий пленум ЦП УТОГ, на якому розглянути питання про затвердження типових положень про територіальні та обласні організації УТОГ.

Отже, у відповідності з прийнятим рішенням, 29.08.2016 р. відбувся ІІ позачерговий пленум, під час якого ці документи були одноголосно схвалені.

Крім розгляду зазначених вище питань на нараді та під час пленуму, відбулося також ознайомлення з ходом ремонту Одеського центру культури та відпочинку УТОГ і спорткомплексу. Керівництво ЦП УТОГ та голови обласних організацій Товариства разом з одеситами відвідали могилу Почесного члена УТОГ, колишньої голови Одеської обласної організації УТОГ та голови Ради голів обласних організацій УТОГ Семенової В.І.

На нараді з практичними порадами стосовно роботи голів ТО УТОГ та з обміном досвідом своєї роботи виступила голова Центральної ревізійної комісії Товариства С.В. Вергелес.

У дні проведення наради в Одесі перебувала з офіційним візитом делегація Товариства глухих Молдови на чолі з головою — Р.М. Лопатюком. Руслан Миколайович у своєму виступі на нараді проінформував про структуру й роботу організації глухих у своїй країні, а також відповів на численні запитання присутніх.

Перед учасниками наради виступила також директор Київського колед­жу легкої промисловості Г.В. Шуцька, яка розповіла про цей навчальний заклад, його історію та сьогодення, про багаторічний досвід роботи з глухими студентами, накопичений педагогічним колективом коледжу. Наразі тут навчається понад 130 глухих студентів за спеціальностями «Технологія швейного виробництва» і «Технологія виробництва взуття».

Під час підсумкового засідання голова УТОГ І.І. Чепчина підкреслила важливість питань, які були розглянуті під час наради та ІІ позачергового пленуму, подякувала модератору заходів — Т.О. Кривко, за їх організацію та проведення, а всім учасникам — за активну участь, висловлені зауваження та пропозиції з метою поліпшення подальшої роботи в УТОГ.

 

Інформація «НЖ».

 газета Наше Життя

Відбулися нарада голів облорганізацій УТОГ +видео

2016-09-13
Відео / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-09/medium/1473438158_image-0-02-01.png

З 26 по 30 серпня відбулася нарада голів обласних організацій УТОГ в Оздоровчому реабілітаційному центрі «Одіссей», у якій взяли участь більшість керівників обласних осередків глухих, крім представників Тернопільської, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької та Сумської областей.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ