Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Толерантні нотатки з Америки 2

  16/04/2014     1 295      Paul    

Продовжуємо нотатки про зустрічі та лекції, які відбуваються в США за навчальною програмою професійного зростання «Толерантність до різноманіття: забезпечення рівності в суспільстві та у розробці політичних стратегій» для групи представників організацій, що опікуються інвалідами в Україні.

 

 

Програми підтримки жінок та дітей

 

Понеділок 31 березня розпочався з цікавої зустрічі з Християнською асоціацією молодих жінок Центрального Массачусетсу (YWCA). Ця організація має цікаву місію — боротьба з расизмом, просування миру і свободи, розширення можливостей дівчат та жінок. За словами Лінди Кавайолі (Linda Cavaioli), виконавчого директора організації у Вустері, YWCA має високий рівень успішності своїх програм (93 %) та різноманітні напрямки роботи, що допомагають жінкам реалізувати себе та покращити своє життя. YWCA забезпечує охорону здоров’я та фітнес-програми у спортивних закладах та майданчиках, а також тренінги для чоловіків, жінок та сімей. Організація забезпечує захист інтересів жінок та роботу ресурсного центру, де реалізуються потреби жінок. YWCA організовує групи підтримки та інформаційні послуги, надає можливість денного перебування, профорієнтацію та програми надання допомоги батькам підлітків та жінок, які зазнали насильства. Також вони мають таку програму, як Daybreak Resources, що надає послуги жінкам та дітям, які стали жертвами насильства в сім’ї. Також організація має телефон «гарячої лінії» та тимчасове житло для постраждалих жінок. За словами Лінди, за телефоном «гарячої лінії» вони отримують близько 5000 дзвінків у рік з проханням підтримки. Не обходять стороною вони і чоловіків…

В Україні також є філія цієї організації, у яку можуть звернутися про допомогу постраждалі жінки: Young Women’s Christian Association of Ukraine, м. Київ, вул. Степана Руданського, 4-6, оф. 332, тел. +38(044) 236-63-14, e-mail: una01@mail.ru.

 

Плакат із вдячностями від тих, хто отримав підтримку YWCA.

 

«Будівля мозку в прогресі» — один з цікавих лозунгів у YWCA.

 

«Каждый человек имеет право».

 

 

Інформування та розваги для слабозрячих

 

Аудіо-журнал готується до радіотрансляції новин.

 

Америка дбає абсолютно про кожного свого громадянина. Крім того, у Сполучених Штатах дуже популярною вважається волонтерська діяльність, і кожна людина має за честь брати у цьому участь. Однією з таких організацій є Аудіо-журнал (Audio Journal). Це громадське радіо з кабельною та онлайн-радіостанцією, яка готує випуски для людей, котрі не мають можливості читати або тримати надруковану сторінку. У команді Аудіо-журналу — більш ніж 150 добровольців, які щоденно підбирають матеріали з газет чи журналів та озвучують їх на радіо. Дійсно вражаю­че! Адже завдяки цьому кожна людина з обмеженими можливостями зору має можливість бути в курсі всіх подій та розвиватись.

 

Зустріч з високопосадовцями міста Вустер

 

Для нашої групи були організовані дві особ­ливі, але дуже короткотривалі зустрічі з високопосадовцями міста Вустер: конгресменом Джеймсом Мак Говерном (James McGovern) та мером міста Джозефом Петті (Joseph M. Petty). Здебільшого розмова йшла про політичну ситуацію в Україні. Приємно було бачити, що американці стурбовані та хвилюються за український народ, але не все залежить лише від нас…

 

З мером міста Вустер — Джозефом Петті.

 

Під час зустрічі з мером міста Вустер.

 

Ще однією особливістю став плакат «Every human has rights», який я помітила не лише в приміщеннях різних організацій, а й у державних закладах міста Вустер. Переклад цього гасал: «Кожна людина має права» — незалежно від статі, національності, кольору шкіри, фізичних недоліків тощо. Тож давайте не будемо забувати про це, плекаючи у собі людяність, щирість та толерантність.

 

М. АНДРІЄНКО.

Фото автора.газета Наше Життя

Толерантні нотатки з Америки 2

2014-04-16
В світі глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-04/1397545807_img_2637_.jpg

Продовжуємо нотатки про зустрічі та лекції, які відбуваються в США за навчальною програмою професійного зростання «Толерантність до різноманіття: забезпечення рівності в суспільстві та у розробці політичних стратегій» для групи представників організацій, що опікуються інвалідами в Україні.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ