Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Розумні окуляри для справжніх театралів

  07/02/2019     393      Paul    

Розумні окуляри із субтитруванням – це революційно новий спосіб для глухих та слабкочуючих людей насолоджуватися виставами в Національному театрі (м. Лондон, Великобританія). Коли відвідувачі театру одягають окуляри вони бачать розшифровку діалогу та опис звуків, які відображаються на лінзах окулярів, дозволяючи користувачам стежити за виставою і одночасно читати титри.


Користувачі нової технології можуть дивитися постановки з будь-якого місця та в будь-якому театрі. Розумні окуляри повністю регулюються і можуть розміщуватися поверх особистих окулярів для зору. На початку, коли відвідувач одягає окуляри, він бачить вступну інструкцію, яка показує, як їх використовувати. Під час вистави на лінзах з’являються «живі» субтитри у реальному часі, а якщо людина повертає голову слідкуючи за переміщенням акторів на сцені, титри рухаються разом з нею. Сенсорний пульт управління надає можливість: додавати колір та межі задньому фону титрів; змінювати розмір, положення, колір та яскравість тексту; також можна читати субтитри, як єдиним рядком, так і трьома окремими рядками. Перед початком спектаклю співробітники театру завжди готові допомогти відвідувачам налаштувати окуляри для максимального задоволення від перегляду вистави.

«Проект фактично зайняв 4 роки – від розробки концепції до впровадження. Ми використовуємо програмне забезпечення із розпізнавання мовлення, розроблене професором Ендрю Ламборном, яке слухає голоси акторів під час спектаклю, а також реагує на освітлення та звукові сигнали, що надходять зі сцени, для створення тимчасового коду у реальному часі, який використовується для запуску та трансляції субтитрів, які передаються через Wi-Fi в окуляри. Ми розробили метод трансляції та інтерфейс користувача з нашим партнером з інновацій – «Accenture». Текст можна налаштувати особисто для кожного. Нашою метою було створити те, що можна використовувати відносно легко для різних постановок, як у театрах Великобританії, так і потенційно, в усьому світі», – розповів Джонатан Саффолк – технічний директор Національного театру, у вступному відео до нової технології.

Окуляри тепер доступні під час усіх спектаклів Національного театру у Лондоні, що надає більший вибір і доступність для справжніх поціновувачів театралів.

Окуляри розроблені і виготовлені компанією Epson.


Джерело: Офіційний сайт Національного театру у ЛондоніІванна НАЗАРОВА
Фотограф: Джеймс Беллоронігазета Наше Життя

Розумні окуляри для справжніх театралів

2019-02-07
В світі глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-02/1549468655_smart-caption-glasses-super-tease.jpg  Розумні окуляри із субтитруванням – це революційно новий спосіб для глухих та слабкочуючих людей насолоджуватися виставами в Національному театрі (м. Лондон, Великобританія). Коли відвідувачі театру одягають окуляри вони бачать розшифровку діалогу та опис звуків, які відображаються на лінзах окулярів, дозволяючи користувачам стежити за виставою і одночасно читати титри.
газета Наше Життя