Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Бажаєте кави?

  06/02/2019     995      Paul    

Минулої осені популярна у всьому світі мережа кафе Starbucks відкрила першу американську жес­тову кав’ярню у Вашингтоні.

Ця кав’ярня спроектована за зразком першої жес­тової кав’ярні Starbucks, яку компанія відкрила у Куала-Лумпур (Малайзія) у 2016 році.


Для роботи у нещодавно відкритому кафе у Вашингтоні компанія Starbucks найняла 25 людей із порушеннями слуху, які володіють американською жестовою мовою. Глухі бариста, що працюють у жес­товій кав’ярні, носять фірмові фартухи із логотипом та назвою Starbucks, вишитою також дактильним алфавітом. Уся вишивка на формі виконана глухими працівниками фірми-постачальника. Також усі бариста в мережі Starbucks, що володіють жестовою мовою, будуть носити значки із написом «I Sign» (з англ. «Я розмовляю жестами»).

Кав’ярня обладнана цифровими дисплеями та планшетами, а також терміналом для здійснення заказу із двосторонньою клавіатурою, що дозволяє клієнтам і співробітникам надсилати повідомлення. Серед інших особливостей, зручних для глухих, — спеціальна поверхня підлоги, яка поглинає блиск. Кав’ярня також може похвалитися витвором мистецтва — муралом глухого художника І. Ванга, на якому він жестами зобразив каву та культуру глухих. А для справжніх кавоманів продаються оригінальні кружки і термоси для улюблених напоїв.

«Starbucks застосував інноваційний підхід, метою якого є пропагування культури глухих, а це своєю чергою збільшить можливості працевлаштування, доступність для глухих і слабкочуючих людей, і в той же час це виховує та просвіщає суспільство» — сказав Говард Розенблюм, президент Національної асоціації глухих, коли Starbucks оголосила про свій план відкрити жестову кав’ярню.

Видео


Джерело: Загальнонаціональна газета США «USA Today»Іванна НАЗАРОВАгазета Наше Життя

Бажаєте кави?

2019-02-06
В світі глухих / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-02/1549026620_starbucks3.jpg
Минулої осені популярна у всьому світі мережа кафе Starbucks відкрила першу американську жес­тову кав’ярню у Вашингтоні. Ця кав’ярня спроектована за зразком першої жес­тової кав’ярні Starbucks, яку компанія відкрила у Куала-Лумпур (Малайзія) у 2016 році.
газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ