Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Міс і Містер Глухі Світу, Європи та Азії 2016». Як це було…

  15/08/2016     2 626      Paul    

Дана стаття є перекладом інформації з газети Чеського товариства глухих і слабочуючих «Тихі справи», яку ми пропонуємо вашій увазі, наші читачі, для того, щоб дізнатись, як ж усе було…

 

Передмова

16 липня в готелі «ТОП ГОТЕЛЬ ПРАГА» відбувся 16-й міжнародний конкурс серед глухих «Глухі Міс і Містер Світу, Європи та Азії 2016». У конкурсі приймали участь більш ніж 60 конкурсантів, серед них –  41 глухий парубок. Визначались кращі з кращих у  таких титулах: «Глуха Міс Світу 2016», «І Віце-міс Глуха Світу 2016», «ІІ Віце-міс Глуха Світу 2016» і «Глуха Міс Європи 2016», а також «Глухий Містер Світу 2016», «Глухий Містер Європи 2016» і «Глухий Містер Азії 2016». Представниця Українського товариства глухих, переможниця всеукраїнського конкурсу краси та володарка титулів «Міс УТОГ 2016» та «Приз глядацьких симпатій» Олена Новохацька виборола на цьому міжнародному престижному конкурсі почесний титул «Глуха Міс Європи 2016».

 

«Найвродливіша глуха – дівчина з Південно-Африканської Республіки, найвродливіший глухий – парубок з Франції»

 

У суботу, 16 липня, в готелі «Топ Готель Прага» в Чехії, вже вшістнадцяте обрано короля і королеву краси серед глухих людей всього світу. Фінальний вечір проходив у переповненій конференц-залі готелю.

 

Переможців обирало почесне журі у складі відомих на весь світ осіб. Вдруге склад журі очолила Міс Чехії 2009 Івета Вітова. До складу шановного журі увійшли: фотограф Джеймс Льюїс, директор агенції «Міс Фейс» модель Тетяна Макаренко, перша Віце-Міс Чехії Тереза Будкова, доктор медичних наук, доктор філософії, магістр і власник клініки зору «Eye» Ян Лештак, а також міністр праці і соціальної політики Майкл Макс Томінов.

 

Ведучими урочистого фінального вечора були провідна словацька акторка Ленка Вацлавова і відомий чеський ведучий Міхал Хрдличка.

 

Також вечір супроводжувався виступами співака Йозефа Вагнера і танцювальної групи Тутті Фрутті.

 

Сценарій фінального конкурсу не відрізнявся від класичних конкурсів краси: серед дівчат проводились конкурси у вечірніх сукнях, у купальниках та творчих номерах. Більшість дівчат віддали перевагу танцювальним номерам, а представниця Чехії Ленка Сагулова виконала пісню у жестовому виконанні «Ніч в Карлштейні». Чоловіки виступали в костюмах. Єдиною новизною в програмі чоловіків був вихід у національних костюмах, який виявився дуже привабливим видовищем для глядачів, адже на показі виступили представники 41 країн світу. І публіка, яка була в той час в «Топ Готель Прага» мала можливість побачити оригінальні та незвичні національні костюми з різних куточків світу, як от, наприклад, з Бурунді, Сенегалу, Індії, Канади, Сейшельських островів та інших.

 

До відома читачів, найперший конкурс краси серед глухих відбувся на острові Майорка у 2001 році, а починаючи з 2002 по 2010 роки конкурси традиційно проводились у Празі, у 2011 році конкурс провели у Грузії, і далі з 2012 року знову у Празі.

 

Кого ж обрало справедливе журі? «І Віце-міс Глуха Світу 2016» було обрано представницю Сенегалу Амінас Гако, «ІІ Віце-міс Глуха Світу 2016» – Вікторію Су Лам з Канади.

 

Титулом «Глуха Міс Європи 2016» удостоєна українка Олена Новохацька, «Глуха Міс Азії 2016» стала Каоює Б’яо, яка представляла Південну Корею.

 

У конкурсі серед чоловіків, який заснований у 2013 році, титул «Глухий Містер Європи 2016» завоював іспанець Альберто Хорхес Мора, а в наймолодшому титулі, який з’явився у конкурсі минулого року, «Глухий Містер Азії 2016» виборов перемогу китаєць Тянь Є.

 

«Глуха Міс Світу 2016» стала громадянка Південно-Африканської Республіки Джені Еразмус.

 

«Глухий Містер Світу 2016» став громадянин Франції – Кевін Петі.

 

Весь гала-вечір на сцені разом з ведучими та конкурсантами працював колектив професійних перекладачів, які перекладали на чеську жестову мову та міжнародну жестову мову.

 

Цей міжнародний конкурс краси серед людей з порушеннями слуху, хлопців та дівчат з усього світу, допомагає привернути увагу громадськості до нечуючих, зрозуміти, що всі вони, незважаючи на порушення слуху, можуть працювати і робити все так само, як це роблять чуючі люди.

 

«Глуха Міс Європи 2016» удостоєна українка Олена Новохацька та «Глухий Містер Європи 2016» — іспанець Альберто Хорхес Мора.

 

Представниця Канади Вікторія Су Лам демонструє свій трофей за звання «ІІ Віце-міс Глуха Світу 2016».

 

Неперевершена «Глуха Міс Світу 2016» Джені Еразмус з Південної Африки.

 

Олена Новохацька найкраща в Європі.

 

Чоловіча ейфорія довгоочікуваної перемоги.

 

Момент слави.

 

«Містер УТОГ 2016» Онісім Шенеленко демонструє національний український костюм.

 

56 шість учасників (27 хлопців і 29 дівчат).
Але за повідомленнями ЗМІ було більш ніж 60 учасників і конкретно 41 особа чоловічої статі.
Ось так!

 

Вінок з паспортів учасників цього престижного міжнародного конкурсу.

 

 

Інтерв'ю з Оленой Новохацькой «Глуха Міс Європи 2016».

 

 

Посилання, які будуть вам цікавими

 

https://www.tichezpravy.cz/nejkrasnejsi-neslysici-je-jihoafricanka-nejhezci-muz-je-francouz/

 

https://www.ceskenovinky.eu/2016/07/17/miss-deaf-world-2016-se-stala-janie-erasmus-z-jizni-afriky/

 газета Наше Життя

«Міс і Містер Глухі Світу, Європи та Азії 2016». Як це було…

2016-08-15
В світі глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-08/1470898246_image007.jpg

Дана стаття є перекладом інформації з газети Чеського товариства глухих і слабочуючих «Тихі справи», яку ми пропонуємо вашій увазі, наші читачі, для того, щоб дізнатись, як ж усе було…

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ