Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відбувся дитячий табір у Польщі

  18/11/2014     1 548      Paul    

З 24 по 28 жовтня 2014 року в місті Перемишль (Польща) відбувся дитячий табір за польсько-українським проектом в рамках програми Польсько-Американського Фонду Свободи «Зміни у регіоні» — RITA.

Організатор проекту «Маю глуху дитину», що реалізується, є представником Польського товариства глухих (відділення у Лодзі), який спільно з Українським товариством глухих розпочав цю роботу влітку цього року з питань організації дітей з батьками для участі в таборі.

 

Члени української делегації з Євою Твардовською (в центрі).

 

Кастинг серед дітей з порушеннями слуху проводився через обласні організації УТОГ, в результаті чого була організована група з 10 глухих дітей віком від 7 до 10 років, у складі: Єлизавети Батюти, Андрія Безкровного, Павла Головльова, Поліни Гурянової, Юлії Демиденко, Наталії Захарченко, Ніколі Кудляк, Артема Нер­жавіна, Кирила Фещенка і Альони Ярошенко) та 10 їхніх батьків, які приїхали з різних куточків України: Запоріжжя, Житомира, Києва, Полтави, Сум, Херсона, Черкас.

 

Спільне заняття для батьків і дітей.

 

 

Заняття для дітей «Портрет».

 

Лекцію про культуру глухих проводить пані Пауліна.

 

 

 

Єва Твардовська — координатор проекту, у подарованому українському наряді.Координатор програми Єва Твардовська (дів. фото зліва), яка працює в Лодзькому відділенні Польського товариства глухих, розробила дуже цікаву програму для учасників відповідно до проекту «Spread signs»: заняття для батьків та дітей, проведення тренінгів для чуючих батьків та їхніх глухих дітей, знаходження спільної мови обох сторін засобом жестової мови, що сприятиме соціалізації та взаємоінтеграції у спілкуванні батьків та дітей.

Цей проект, на наш погляд, є унікальним, бо під час табору формується живе спілкування у ланці «чуючий батько/матір — глуха дитина».

Для дітей і батьків проводились окремі заняття. Ми побували і в школі для глухих дітей в місті Перемишль.

У подальшому очікується видання порадника для батьків українською мовою аналогічно до подібного посібника, що побачив світ у Ірландському товаристві глухих. Порадник пройшов консультацію польських спеціалістів у галузі нав­чання та виховання дітей з порушеннями слуху.

 

Інф. «НЖ».газета Наше Життя

Відбувся дитячий табір у Польщі

2014-11-18
В світі глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-11/1416140317_dsc_0195_.jpg

З 24 по 28 жовтня 2014 року в місті Перемишль (Польща) відбувся дитячий табір за польсько-українським проектом в рамках програми Польсько-Американського Фонду Свободи «Зміни у регіоні» — RITA.

Організатор проекту «Маю глуху дитину», що реалізується, є представником Польського товариства глухих (відділення у Лодзі), який спільно з Українським товариством глухих розпочав цю роботу влітку цього року з питань організації дітей з батьками для участі в таборі.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ