Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Краса — то є зірка ясна…

16 лютого 2014 року в Івано-Франківському будинку культури УТОГ проводився обласний конкурс «Міс нечуюча красуня Прикарпаття — 2014».

У конкурсі відважились взяти участь п’ять чарівних красунь з міст Івано-Франківська та Калуша.

Цього дня природа порадувала нас чудовою погодою. Також тепло і сонячно було в залі від сяйва очей чарівних дівчат, від їх сліпучих посмішок. Підтримати учасниць прийшли друзі, рідні та близькі.

 

 

Оцінювало конкурс журі у складі: М.М. Пашник — голови обласної організації УТОГ, В.М. Атаманюка — голови обласного осередку Спор­тивної федерації глухих, М.В. Дмитришина — тренера ДЮСШ інвалідів. «Розсудити красу важкувато, але спробуйте, бо краса — то є зірка ясна!» — з такими напутніми словами звернулись до членів журі ведучі конкурсу С. Магас та Н. Паньків. Забігаючи наперед, хочеться сказати, що з покладеним на них завданням вони справились — пригодився досвід, набутий від неодноразової участі в журі на конкурсах краси, які проводились у нашому БК УТОГ.

Звучить музика, і розпочинається перший тур конкурсу «Привабливий образ». Кожна з дівчат старається справити гарне враження на журі та глядачів, цікаво розповісти про себе. Оцінюється чарівність конкурсанток, різноплановість захоп­лень, уміння «подати себе».

Наступний конкурс — «Грація». Дівчата в топах та лосинах виконують спортивний танець.

Велику увагу глядачів привернув конкурс «Таланти». Юліана Морощук гарно танцювала зі своїм партнером вальс. Захоплюючим та оригінальним був танець «Оптиміст» у виконанні Наталі Петрової. Марія Найко та Оксана Абрам порадували піснями у жестовому виконанні «Рідний край» та «Три звичні слова», а Марія Мельничук продемонструвала всім присутнім виготовлені власноруч в’язані вироби та чудову вишивку з використанням різнокольорових стрічок.

 

 

 

Ось і заключний конкурс — «Вечірній стиль». Оцінюється граційність, краса і витонченість конкурсанток, уміння дефілювати у гарних сукнях. Кожна з учасниць по-своєму була гарна і непов­торна у вечірньому вбранні.

 

Дивне це створіння — жінка…

Одним поглядом в силі

викликати великі почуття,

Одним порухом брови розвіяти його на порох,

Її люблять і зневажають,

обожнюють і затопчують в бруд,

Але все ж стають перед нею на коліна…

 

Настав час підводити підсумки. Всі з хвилюванням чекали: кому ж дістанеться корона переможниці?

Право обирати найкращу з дівчат було надано й самим глядачам. За підсумками голосування найбільше балів набрала Оксана Абрам — учениця 11 класу Калуської спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом. Цій симпатичній стрункій блондинці було присвоєно звання «Міс глядацьких симпатій».

Зал вибухнув оплесками, коли було оголошено, що думки глядачів та журі співпали — корона нечуючої красуні Прикарпаття дісталась Оксані Абрам!

 

Переможцями в інших номінаціях стали:

— «Міс Чарівність» — Юліана Морощук, учениця Калуської спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом;

— «Міс Оригінальність» — Наталія Петрова, швачка Івано-Франківського УВП;

— «Міс Артистичність» — Марія Найко, учениця Калуської спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом;

— «Міс Грація» — Марія Мельничук з м. Івано-Франківська.

 

Всі учасниці конкурсу «Міс нечуюча красуня Прикарпаття» були нагороджені дипломами та подарунковими наборами від спонсора — магазину сувенірів «Оле-Тур».

В перерві між завданнями конкурсу радували глядачів своїми виступами не менш вродливі та чарівні молоді учасники художньої самодіяльності БК УТОГ: Г. Лівенса, Р. Стадник, О. Панчишин, І. Рибачок.

Висловлюємо щиру подяку працівникам БК УТОГ, облорганізації УТОГ та Калуській ТО УТОГ. Це завдяки їх старанням і наполегливості відбулось це чудове свято краси.

А учасницям конкурсу бажаємо нових успіхів та перемог. Нехай щастить вам у житті, чистої роси вам, мудрої думки і нев’янучої вроди. Будьте зав­жди впевнені у собі і знайте, що кожна з вас — найкраща!

 

Н. УШАКОВА, директор Івано-Франківського БК УТОГ.газета Наше Життя

Краса — то є зірка ясна…

2014-03-08
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-03/1393940044_dscn3305_.jpg

16 лютого 2014 року в Івано-Франківському будинку культури УТОГ проводився обласний конкурс «Міс нечуюча красуня Прикарпаття — 2014».

У конкурсі відважились взяти участь п’ять чарівних красунь з міст Івано-Франківська та Калуша.

Цього дня природа порадувала нас чудовою погодою. Також тепло і сонячно було в залі від сяйва очей чарівних дівчат, від їх сліпучих посмішок. Підтримати учасниць прийшли друзі, рідні та близькі.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ