Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Кращою стала Альона

24 січня у приміщенні Вінницького обласного будинку культури УТОГ відбувся конкурс краси, який проводився в рамках Х Всеукраїнського конкурсу «Міс УТОГ — 2014».

 

 

 

 

Слід відзначити, що підготовкою учасниць до конкурсу, що вже став традиційним, займалася в минулому переможниця обласного конкурсу «Міс УТОГ — 2004» — досвідчена Аліса Мірошниченко, яка передала свій досвід учасницям. Завдяки їй, конкурсні завдання дівчата виконували з особливим натхненням та майстерністю. Найцікавішим стало виконання всіма учасницями третього конкурсного завдання «Таланти», зокрема, вразив східний танець у виконанні Лариси Маркелової — представниці Він­ницького УВП УТОГ. Уже традиційно вдало виступила представниця Кисляцького навчально-виховного комплексу Аліна Черняєва, яка виборола титул «Віце-міс УТОГ — 2014». А перемогу здобула Альона Коростельова, яка впевнено виступила в усіх конкурсних завданнях і, на одноголосну думку членів журі, стала кращою. Вона також здобула приз глядацьких симпатій, що зайвий раз підтвердило рішення журі. По завершенні конкурсу всі учасниці отримали пам’ятні подарунки з рук голови обласної організації УТОГ Галини Дяченко.

 

В. ЛАЗАРЕНКО, директор Вінницького ОБК УТОГ.газета Наше Життя

Кращою стала Альона

2014-02-10
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-02/1391940783_miss-vinnicy-1_.jpg

24 січня у приміщенні Вінницького обласного будинку культури УТОГ відбувся конкурс краси, який проводився в рамках Х Всеукраїнського конкурсу «Міс УТОГ — 2014».

Слід відзначити, що підготовкою учасниць до конкурсу, що вже став традиційним, займалася в минулому переможниця обласного конкурсу «Міс УТОГ — 2004» — досвідчена Аліса Мірошниченко, яка передала свій досвід учасницям.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ