Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Ми — єдині!

Під такою назвою у Кіровоградському БК УТОГ відбувся тематичний вечір, приурочений до Міжнародного дня інвалідів.

Через економічні негаразди у державі, Кіровоградська обласна організація, як і все Товариство в цілому, перебуває сьогодні у фінансовій скруті. Дійсно, що один в полі не воїн, і нам ще важче довелось би без підтримки обласної та міської влади. Вирішення своїх проблем ми бачимо лише у співпраці та взаємодії з ними.

 

Танцювальний колектив нечуючої молоді.

 

Серед почесних гостей, які були запрошені на вечір, виступили: керівник інформаційно-ресурсного центру при голові Кіровоградської обл­держадміністрації І. Жарова, завідуюча відділом соціального захисту населення Кіровоградського міськвиконкому Ю. Вовк і начальник регіонального центру «Інваспорт» О. Соколовський. Ю. Вовк вручила матеріальну допомогу 15 інвалідам зі слуху, а О. Соколовський розповів про досягнення спортсменів-інвалідів та вручив почесні грамоти нечуючим спортсменам з кульової стрільби — С. Фоміну та О. Костику.

З вітальним словом до присутніх у залі звернулися голова Кіровоградської облорганізації УТОГ М. Майстренко та заступник директора Кіровоградського УВП УТОГ з соціальних та кад­рових питань А. Тушина.

Основним лейтмотивом вечора стало прагнення донести до присутніх у залі думку про те, що інваліди не повинні бути відрізаними від навколишнього світу, бо всі ми складаємо одне ціле і поєднані одними помислами, щоб жити і творити разом. «Ми єдині!» — стверджують сьогодні інваліди і отримують схвальний відгук у суспільстві. Про це свідчить і той факт, як самодіяльні артисти БК нарівні з чуючими аматорами брали участь у святковому концерті, присвяченому 259-й річниці нашого міста.

До слова були запрошені також почесні гості тематичного вечора в ОБК УТОГ: майстер спорту міжнародного класу С. Фомін та майстер спорту з кульової стрільби О. Костик, які захищали стяги збірної команди України на останніх Дефлімпійських іграх. Вони посіли 4-е місце в особисто-командній боротьбі з досвідченими суперниками і тому були незадоволені своїм виступом, адже від омріяних олімпійських нагород їх відділяло лише декілька очок. Але земляки впевнені, що їхні головні перемоги — ще попереду!

Щирі слова подяки прозвучали на вечорі на адресу народного депутата А. Табалова, який підтримує матеріально кожен наш масовий захід. Сподіваємось, що більш теплій атмосфері у БК сприятиме і подарований ним потужний УФО-обігрівач. Упевнені, що тепер матимемо більше відвідувачів масових заходів.

 

Лілія Мельникова.

 

Евгеній Мотико та Сергій Рибак.

 

Анна Олійник.

 

Після урочистої частини відбувався святковий концерт. Цього разу він мав деякі відмінності. Колектив художньої самодіяльності поповнився новими учасниками, які були задіяні у сценках і клоунаді. Репертуар збагатився також сучасними танцями у виконанні нечуючих дів­чат під керівництвом інструктора з культмасової роботи БК Оксани Горбенко, яка навчається заочно в Олександрійському училищі культури і невдовзі стане дипломованим фахівцем. Адже у БК у зв’язку з відсутністю коштів уже не один десяток років відсутня посада керівника танцювального гуртка, і зараз цю роботу взяла на себе Оксана, яка виконує її на громадських засадах.

Дебют молоді видався досить вдалим. Це відзначили і наші глядачі. Після закінчення концерту заступник директора з соціальних та кад­рових питань УВП УТОГ А. Тушина подякувала працівникам БК за чудовий концерт і запевнила, що виступи такого рівня матимуть більше відвідувачів.

Заключним акордом наших заходів до Міжнародного дня інвалідів став «блакитний вогник» під назвою «Добром і любов’ю серце обігріємо». Фінансові витрати до заходів, приурочених до Міжнародного дня інвалідів, були виключно спонсорськими, хоч знаходити їх у наш час працівникам БК досить нелегко.

 

Учасники святкового концерту у Кіровоградському БК УТОГ.

 

Користуючись нагодою, дякуємо всім, хто опікується людьми з особливими потребами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Вдалим видався також тематичний вечір «Рівні серед рівних», що відбувся у нашому БК на засіданні клубу «Ветеран». Ми проводили його спільно з міською бібліотекою № 16. На вечорі прозвучали щирі слова подяки нашим учасникам художньої самодіяльності, ветеранам сцени: Л.О. Дроговоз, Н.Я. Лободі, В.О. Чиркіну, Л.З. Алейнікову. Жестовою мовою вони створюють образи зримої пісні чи інших жанрів сценічного мистецтва, даруючи позитив і радість глядачам. На знак поваги до присутніх, на завершення заходу наші гості подарували кожному ветерану білу троянду, а дитячий танцювальний колектив «Метелиця» присвятив їм невеликий концерт.

В. БОНДАРЕНКО, директор Кіровоградського БК УТОГ.газета Наше Життя

Ми — єдині!

2014-01-17
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-01/1389354088_na-foto-tancyuvalniy-kolektiv-nechuyuchoyi-molod-bk_.jpg

Під такою назвою у Кіровоградському БК УТОГ відбувся тематичний вечір, приурочений до Міжнародного дня інвалідів.

Через економічні негаразди у державі, Кіровоградська обласна організація, як і все Товариство в цілому, перебуває сьогодні у фінансовій скруті. Дійсно, що один в полі не воїн, і нам ще важче довелось би без підтримки обласної та міської влади. Вирішення своїх проблем ми бачимо лише у співпраці та взаємодії з ними.

газета Наше Життя