Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Найбільше цікавих заходів онлайн — у Дунаївцях

У зв’язку з карантином, Хмельницька обласна організація УТОГ та її структурні підрозділи протягом квітня-червня 2020 року працювали у дистанційному режимі.


Членам УТОГ постійно надавалась актуальна інформація про перебіг карантину в Україні та в Хмельницькому, про важливість дотримання карантинних заходів, організовувалася допомога в придбанні масок і в реєстрації ID-картки УТОГ.


Також працівники облорганізації УТОГ спільно з працівниками ТО і БК УТОГ надавали допомогу у вигляді продуктових наборів малозабезпеченим членам УТОГ — людям похилого віку, одиноким і малозабезпеченим.

Після пом’якшення карантину, у червні місяці, Хмельницька обласна молодіжна рада УТОГ організувала змагання з ловлі риби в с. Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району. Активісти ТО УТОГ подбали про пікнік для учасників змагань.

У Кам’янець-Подільській ТО проводились інформації, бесіди про коронавірус і його наслідки у режимі онлайн зі всіма, хто звертався з питань запровадженого карантину.


Цікавими починаннями відзначилася Дунаєвецька ТО УТОГ. Попри всі обмеження на карантині тут в дистанційному режимі змогли провести 27 заходів з організаційно-масової та культурно-масової роботи. Серед них:

  • 7 заходів до державних та народних свят;
  • фотовиставки виробів художньо-прикладного мистецтва «Великдень іде — радість несе», «А моя пасочка — найкраща!» і «Пасхальний декор»;
  • фотоконкурси «Творчий Великдень», «Вишиванка єднає нас» (спільно з Шепетівською ТО УТОГ), «Сміх подолає коронавірус», «Мій домашній улюбленець»;
  • фотоконкурс для чоловіків «Моє хобі»;
  • фотоконкурс для жінок «Моя цвітуча краса», «Пані кухарка», «Пан кухар», «Мій пікнік», «Мої подорожі містами та селами України», «Мої закордонні подорожі» та багато інших.

Ще для членів Дунаєвецької ТО УТОГ також проводилась вікторина «Що ти знаєш про УТОГ».


До Дня Матері, 9 травня 2020 року, у Дунаївцях проведено унікальний захід — відкриття Дошки пошани «Наша гордість» на честь Луппу Ганни Григорівни, яка народила і виховала десятеро дітей і у 1973 році отримала почесне звання «Мати-героїня». Відбулося вручення її рідним Сертифікату про встановлення нею рекорду УТОГ серед членів УТОГ — осіб з порушеннями слуху.
Інформація Хмельницької облорганізації УТОГгазета Наше Життя

Найбільше цікавих заходів онлайн — у Дунаївцях

2020-08-03
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-07/1595496205_rekord1.jpg У зв’язку з карантином, Хмельницька обласна організація УТОГ та її структурні підрозділи протягом квітня-червня 2020 року працювали у дистанційному режимі.
газета Наше Життя