Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Така потрібна допомога

В умовах карантину, оголошеного в Україні з 17 березня 2020 року, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції, найбільш вразливою частиною населення є люди похилого віку, особливо самотні та хворі, які опинилися в полоні цих надзвичайних обставин. Тому для літніх людей з інвалідністю зі слуху, яким виповнилося 80 і більше років, а також одиноких і малозабезпечених, після нашого звернення до Департаменту праці та соцзахисту населення Миколаївської міської ради, були організовані продуктові набори.

У п’ятницю, 10 квітня, разом з соціальним працівником територіального центру соціального обслуговування Мариною Табунщик і водієм Леонідом на спецмашині ми розвозили ці пайки по домівках. Не уявляєте, як були раді і вдячні наші члени УТОГ наданій допомозі, а деякі навіть були здивовані таким ось сюрпризом. Хоча таку підтримку змогли поки отримати тільки 24 члена УТОГ, сподіваємося, що список тих, хто має потребу в цій допомозі, буде розширено.

Дякуємо директору ДТСЗН С.М. Василенко та його співробітникам, а також директору територіального центру соціального обслуговування С.М. Бондаренко, компанії «АТБ-Маркет» та, звичайно ж, життєрадісній Марині з чудовим Леонідом.
Інформація Миколаївської облорганізації УТОГгазета Наше Життя

Така потрібна допомога

2020-05-06
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-04/1587903228_nikolaev-maska-socialnaja-pomosch-karantin-porhun-tabunschik-4.jpg  В умовах карантину, оголошеного в Україні з 17 березня 2020 року, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції, найбільш вразливою частиною населення є люди похилого віку, особливо самотні та хворі, які опинилися в полоні цих надзвичайних обставин. Тому для літніх людей з інвалідністю зі слуху, яким виповнилося 80 і більше років, а також одиноких і малозабезпечених, після нашого звернення до Департаменту праці та соцзахисту населення Миколаївської міської ради, були організовані продуктові набори.
газета Наше Життя