Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Збираємо тепло сердець

Під такою назвою в Сарненській територіальній організації УТОГ до Міжнародного дня людей з інвалідністю було проведено культмасовий захід, мета якого — частину своєї любові подарувати тим, кому в житті приходиться нелегко, вселити віру в завтрашній день, підтримати й допомогти не падати духом. Цей день не можна назвати святом. Це підбивання підсумків зробленого та визначення планів на майбутнє, привід нагадати владним структурам, простим громадянам, що серед нас є люди з особливими потребами, які не вимагають до себе жалю, а прагнуть просто жити серед людей і відчувати себе корисними суспільству.


Особи з порушеннями слуху приходять до ТО УТОГ зі своїми проблемами, знаючи, що їх вислухають та нададуть необхідну допомогу, коли треба звернутися до медичних, юридичних установ, ЦНАП, управлінь пенсійного фонду та соціального захисту населення, центрів зайнятості населення тощо.

Що стосується працевлаштування людей з інвалідністю зі слуху, то багато з них знаходять роботу за кордоном, деяким вдається працевлаштуватись за місцем проживання.

Є проблема з пошуком роботи на селі. Часто буває так, що треба витрачати багато часу та грошей на дорогу, а зарплата — мала, до того ж незручний графік та не завжди роботодавці хочуть брати осіб з порушеннями слуху на роботу.

Для покращення життя нечуючих, людям з інвалідністю зі слуху, згідно з програмою «Турбота», яка діє в Сарненському та Дубровицькому районах, надається матеріальна допомога. Особи з вадами слуху отримують гуманітарну допомогу (одяг та взуття б/в, харчові продукти).

Глухі мешканці міської і сільської місцевості беруть активну участь, здобувають призові місця у спортивних змаганнях: дартс, шашки, шахи, більярд, рибна ловля та інше, які проводяться фізкультурно-спортивним клубом «Повір у себе».

Щоб провести культмасові заходи, працівники ТО УТОГ звертаються до кандидата в народні депутати Ксенії Павловської, до благодійних організацій та приватних підприємців. Серед них: фірма «Школяр», магазини «Ната», «Наш дім», «Наталі», «Домашнє м’ясо», «Оберіг», «Льонок», супермаркет «Сам маркет», ДП «Сарненський лісгосп», ТзОВ «Сарненський хлібозавод», готель «Далос», гуртівні та інші.

Голова ТО Л.П. Ярута на завершення культмасового заходу подякувала присутнім, всім причетним до його організації та запросила до святкового столу.
Правління Сарненської ТО УТОГ (Рівненська обл.)газета Наше Життя

Збираємо тепло сердець

2020-02-15
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-02/1581682480_foto-den-_nval_d_v-1_12_2019.jpg Під такою назвою в Сарненській територіальній організації УТОГ до Міжнародного дня людей з інвалідністю було проведено культмасовий захід, мета якого — частину своєї любові подарувати тим, кому в житті приходиться нелегко, вселити віру в завтрашній день, підтримати й допомогти не падати духом. Цей день не можна назвати святом. Це підбивання підсумків зробленого та визначення планів на майбутнє, привід нагадати владним структурам, простим громадянам, що серед нас є люди з особливими потребами, які не вимагають до себе жалю, а прагнуть просто жити серед людей і відчувати себе корисними суспільству.
газета Наше Життя