Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Святий Миколай, до нас завітай!»

Так запрошували Святого Миколая нечуючі члени Молодіжного клубу Хмельницького БК УТОГ разом зі своїми дітками.

День Святого Миколая – одне з найрадісніших і найочікуваніших свят року.

Всі знають, що Святий Миколай – чудотворець, благодійник, чарівник. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

Маленькі українці вірять в дива, які він може творити, і знають, що подарунки він приносить тільки слухняним дітям.

19 грудня в Хмельницькому БК УТОГ, на святі Святого Миколая, яке організували діткам заступник голови Хмельницької молодіжної ради УТОГ Уляна Савчук-Підгурняк та інші члени клубу, зібралося чимало дітей.

В залі була гарна затишна обстановка, ошатно оформлена сцена з каміном, що додавав тепла святковій атмосфері, і ялиночка, яку діти самі прикрашали та запалювали вогні.

На свято до дітей завітали студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, які з задоволенням вивчають жестову мову в школі первинної підготовки перекладачів жестової мови, що діє в Хмельницькому БК УТОГ. Вони показали дітям казочку «Рукавичка» жестовою мовою. Діти були у захваті від артистів, їх костюмів та виконання.

На святі діти брали участь у конкурсах, вікторинах, іграх, за що отримували призи. А оскільки на святі зібралися тільки слухняні діти, ніхто не залишився без подарунка від Миколая, а різочка нікому не згодилася — її Святий Миколай залишив для неслухняних дітей.

Після святкової програми для дітей був організований солодкий стіл з цукерками, печивом та апельсинами від Миколая.
Інформація Хмельницької облорганізації УТОГгазета Наше Життя

«Святий Миколай, до нас завітай!»

2019-12-25
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-12/medium/1577209343_02.jpg Так запрошували Святого Миколая нечуючі члени Молодіжного клубу Хмельницького БК УТОГ разом зі своїми дітками. День Святого Миколая – одне з найрадісніших і найочікуваніших свят року. Всі знають, що Святий Миколай – чудотворець, благодійник, чарівник. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.
газета Наше Життя