Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Справжнє сімейне свято

До 86-ї річниця з дня заснування Українського товариства глухих УТОГ 2 червня 2019 р. на літньому майданчикуНавчально-відновлювального центру УТОГ відбувся надзвичайно теплий і зворушливий захід — день сімейного відпочинку «УТОГ — DAY».


Традиційно на сцені літнього майданчика відбулися урочистості до чергової дати з дня народження УТОГ. Вітання керівників Товариства і конкурс знавців його історії поєднувалися з виступами акторів театру «Райдуга» та учасників художньої самодіяльності КЦ УТОГ.Але це ще не все! Недаремно цього дня в Пущі було так багато молодих батьків з маленькими діточками – тут відбувся конкурс «Тато, мама, я – спортивна сім’я», переможці якого отримали нагороди.


Порадували своїм вернісажем глухі художники, а любителі шахів змогли зустрітися за шахівницями. Того дня було ще багато цікавих моментів. Взяти хоча б фінальний флеш-моб «Разом всі – одна сім’я», пригощання морозивом, дитяче ігрове містечко і сімейні фудзони.

А ще додайте літнє сонце, свіже повітря, зелень лісу, дзеркальну поверхню ставка і щирі усмішки друзів – і ви зрозумієте, що зустрічі того чудового дня справді стали подією для багатьох, хто прийшов на свято.


Більше фото на Фейсбуке.Інформація «НЖ»
Фото П. МОРГУНОВАгазета Наше Життя

Справжнє сімейне свято

2019-06-06
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-06/1559817187_86-1.jpg  До 86-ї річниця з дня заснування Українського товариства глухих УТОГ 2 червня 2019 р. на літньому майданчикуНавчально-відновлювального центру УТОГ відбувся надзвичайно теплий і зворушливий захід — день сімейного відпочинку «УТОГ — DAY».
газета Наше Життя