Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

З 86-ю річницею з дня заснування Українського товариства глухих!

Сьогодні, 4 червня, Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих» відзначає свій черговий день народження. Вже 86 років діє наша організація на теренах України, огортаючи людей з порушеннями слуху постійною увагою, теплом і піклуванням, активно й неухильно відстоюючи їхні права та інтереси.


УТОГ — це велика дружна сім’я, яка протягом усіх цих років зроста­ла, розбудовувалася, збагачувалася вмілими кадрами й цікавими ініціативами.

Усе, що в нас є сьогодні — це результат нашої спільної діяльності, це безцінна спадщина від старших поколінь членів Товариства, які важкою наполегливою працею будували наш рідний дім під назвою УТОГ. І наше найважливіше завдання сьогодні — зберегти та примножити те, що створено працею всіх поколінь членів УТОГ, зробити все, щоб наше Товариство й надалі ефективно виконувало свої важливі функції на благо людей з порушеннями слуху. Використовуючи нові сучасні технології, залучаючи кваліфіковані кадри, застосовуючи законодавчі ініціативи на захист прав осіб з порушеннями слуху, їхньої рідної жестової мови та культури глухих, ми маємо продовжити все, що було започатковано 4 червня 1933 року.

Зі святом вас, шановні члени УТОГ! Миру і злагоди вам усім, міцного здоров’я і добробуту!
Президія ЦП УТОГгазета Наше Життя

З 86-ю річницею з дня заснування Українського товариства глухих!

2019-06-04
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-06/1559636249_utog-semja.jpg Сьогодні, 4 червня, Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих» відзначає свій черговий день народження. Вже 86 років діє наша організація на теренах України, огортаючи людей з порушеннями слуху постійною увагою, теплом і піклуванням, активно й неухильно відстоюючи їхні права та інтереси.
газета Наше Життя