Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Щоб привітати чарівних жінок

Напередодні відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня, в Уманській ТО УТОГ зібралися члени УТОГ привітати чарівних жінок із святом весни і кохання та провести конкурс млинців, присвячений народному святу Масляна. Приготували млинці не тільки жінки, а й чоловіки. Так, Василь Саладрай відзначився оригінальністю — приніс смачно приправлені пельмені, а молода господиня Людмила Хлопова приготувала млинці з корейською начинкою, які найбільше всім смакували.


Досвідчена господиня Валентина Понеділок здивувала різнокольоровими млинцями. Як завжди, активні наші жінки-ветерани, яким більше 80-ти років —Тамара Миколаївна Свищенко, Марія Іванівна Павлова, Марія Митрофанівна Сандовенко (їй, до речі, виповнюється в цьому році 85!), вони ніколи не пропускають заходи в ТО. Кожний присутній продемонстрував свої кулінарні вміння та поділився гарним святковим настроєм.

Приємним сюрпризом стали для нашого перекладача Віри Василівні Левченко щирі привітання від колективу і членів УТОГ, а також весняний букет квітів — не тільки їй, а і її матусі Лідії Іванівні Балюк, за те, що виховала хорошу доньку, яка вже майже 30 років служить нечуючим в ТО УТОГ. Від приємної несподіванки Лідія Іванівна аж просльозилася…

Святковий вечір пройшов весело, позитивно, в дуже теплій, щирій атмосфері.


А наступного четверга, 14 березня, проводилася зустріч за темою, яка хвилює всіх, за участю представників управління соціального захисту і пенсійного фонду стосовно монетизації субсидій та підвищення пенсій з 1 березня 2019 року.

До речі, щочетверга Віра Василівна проводить цікаві лекції, зустрічі, екскурсії, тренінги, інформаційно-роз’яснювальну роботу із залученнями спеціалістів різних галузей, щоб розширювати інформаційний простір членів УТОГ нашої організації, за що ми їй завжди вдячні.
Валентина ПОНЕДІЛОК,
голова Уманської міської п/о УТОГгазета Наше Життя

Щоб привітати чарівних жінок

2019-04-09
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-04/1554306345_uman4.jpg

Напередодні відзначення Міжнародного жіночого дня  8 Березня, в Уманській ТО УТОГ зібралися члени УТОГ привітати чарівних жінок із святом весни і кохання та провести конкурс млинців, присвячений народному святу Масляна. Приготували млинці не тільки жінки, а й чоловіки. Так, Василь Саладрай відзначився оригінальністю — приніс смачно приправлені пельмені, а молода господиня Людмила Хлопова приготувала млинці з корейською начинкою, які найбільше всім смакували.
газета Наше Життя