Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Весна приходить зі святом 8 Березня!

Члени Бердичівської ТО УТОГ, а саме учасники художньої самодіяльності, пІдготували для жителів свого міста гарний концерт, присвячений 8 Березня.


Керівником колективу самодіяльності є член Бердичівської ТО УТОГ Ірина Мороз, яка заохотила акторів підготувати цей оригінальний подарунок для любих жінок. Наші актори — це дивовижні люди, які мають роботу та сім'ю, але завжди знаходять час на репетиції, аби порадувати членів УТОГ своїми виступами. Вони самі створюють нові сценки, які дуже тепло сприймаються глядачами.

Ось і цього разу наші аматори сцени підготували пантомімічні виступи, які надихали та веселили гостей у залі міського будинку культури, що наданий нам на прохання голови Бердичівської ТО УТОГ Ж.А. Цициліної.

Серед гостей був народний депутат України О.В. Ревега, який прийшов на свято не з порожніми руками, а з шампанським та цукерками для любих жінок, за що ми йому щиро вдячні.

Дорогим гостем є для нас голова Житомирської обласної організації УТОГ В.С. Дем'янчук, який не оминає жодного нашого концерту і завжди, коли приїздить до нашого міста, приділяє увагу кожному, хто її потребує. Ми хочемо подякувати нашим акторам: А. Думській, Р. Галецькому, М. Базько, Ж. Яремчук, Я. Рак, О. Червоненко, С. Галецькій та керівнику художньої самодіяльності І. Мороз за те, що вони творять диво, виходячи на сцену, за море позитивних емоцій, подарованих ними всім нам на 8 березня.
Марина КИРНИЦЬКА,
перекладач Бердичівської ТО УТОГгазета Наше Життя

Весна приходить зі святом 8 Березня!

2019-03-25
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-03/1553341973_whatsapp-image-2019-03-11-at-15_25_.jpg  Члени Бердичівської ТО УТОГ, а саме учасники художньої самодіяльності, пІдготували для жителів свого міста гарний концерт, присвячений 8 Березня.
газета Наше Життя